FOTOD │ Boheemlaslik idüll ühetoalises linnakorteris


FOTOD │ Boheemlaslik idüll ühetoalises linnakorteris
Foto: Alvhem.com

Ühetoalisesse korterissegi mahutab palju, kui ruumile loominguliselt läheneda — värvikalt boheemlaslikust kodust leiab põnevaid mustreid, ohtralt lopsakaid toataimi ja ajatut skandinaavia disaini. Astume sisse!

Ühetoalised Göteborgi linnakorterid ei tähenda tihti muidugi paarikümne ruutmeetriseid tikutoose. Tänu suurele ja avarale köögile on ruutmeetreid korteris 54. Köök ei ole siin ainult ruum, kus süüa teha ja einestada, vaid ka koht kus vaba aega nautida või hoopis kodukontoris töötada. Köögist loob mõnusa “kohvikuatmosfääri” Rootsi kultusdisaineri Josef Franki joonistatud mustritega tapeet, mida nüüd taastoodetakse 1940-ndatest pärit kavandite järgi.

Köögimööbel on lihtne ja valge, sest kõik muu on korteris rõõmus ja värvikas.

Ohtralt leiab elamisest ka rohelisi ja lopsakaid taimi. Kogu elamise peale võib kokku lugeda kümneid erinevaid isendeid. Tähelepanu väärib laheda disainiga tekstiilist “taimetasku” , mis on kinnitatud diivani kohale seinale.

Seotud lood:

Eraldi elutuba korteris ei ole. Omamoodi asendavad seda ruumi nii köök kui ka magamistuba — mõlemasse on sisse seatud võimalused mugavaks istumiseks.

Omaette toana mõjub ka väike esik ja kitsas koridor, mille seinad on muudetud efektseks kunstigaleriiks.

Vaata rohkem pilte galeriist:

Allikas: Alvhem.com

LOE LISAKS:

Julgete mustrite alla mattunud põhjamaine kodu

ENNE JA PÄRAST: Hingega renoveeritud korter nõukogudeaegses paneelmajas

Viis levinumat viga, mida elutoa sisustamisel tehakse