DISAININOPPED | Lahedaid kingiideeid, millega sõbrapäeval lähedasi üllatada


DISAININOPPED | Lahedaid kingiideeid, millega sõbrapäeval lähedasi üllatada
Foto: Kollaaž

Peagi on ukse ees kaua oodatud valentinipäev, mil kalleid inimesi meeles pidada. Üheks võimaluseks on rõõmustada kingisaajat praktiliste toodetega, mille on loonud Eesti ja lähimaade disainerid ning mis sobivad ideaalselt lähedaste inimeste kodusid kaunistama või argiellu päikest tooma — vaata lahedaid kingiideid!

Aina rohkem leidub kodusid, kus enam kella ei eksisteerigi, sest nutiajastul on toreda ja praktilise eseme koha hõivanud teadagi telefonid. Samas kulub ju elamises alati ära ka üks tavaline kell, juhuks kui telefonil peaks aku tühjaks saama ja laadija on lootusetult kadunud... Laheda disainiga kell Maria Rästalt on suurepärane kingitus viitamaks ka sellele, kui oluline on sõpradega koosveedetud kvaliteetaeg.

Foto: tallinndesignhouse.com

Suurepäraseks kingiideeks on ka mõni tore lauamäng, mis annab pikkadel talveõhtutel hea põhjuse kokku saamiseks. Tali disainipoest leiab näiteks Rootsi disainibrändi Printworks malelaua!

Foto: Printworks / TALI

Seotud lood:

Kohvigurmaanist sõpra rõõmustab kindlasti keraamik Liisu Arro võrratu disiniga roosamanna kohvitass alustassiga.

Foto: liisuarro.com

Magusasõpra võib aga üllatada trendika betoonjalaga portselanvaagnaga, mille on disaininud Mariana Laan (Nüüd Ceramics). Kaunis ja praktiline ese, kus serveerida puuvilju, komme, pähkleid või küpsiseid.

Foto: shop.nuudceramics.com

Kui sinu kallima lemmiktegevuseks on diivanil lösutamine, siis etteheidete asemel võib kaaslast üllatada hoopis armsa sõnumiga padjaga. Olgu siis diivanikaunistusi rohkem kui üks!

Foto: tallinndsignhouse.com

Kui armastad pisut "kiiksuga" kingitusi, mis kingisaajale kohe naeratuse suule tooks, siis Hyti praemuna-motiiviga vaagen on täpselt selline kink, mis kedagi tõsiseks ei jäta.

Foto: estoniandesignhouse.ee

Pime aeg ei ole veel möödas ning üks kena küünal aitab koju kindlasti pisut soojust ja hubasust tuua. Ja kui sõpru on palju, kellele kingitust teha, on küünal ka tõeliselt taskukohane kink.

Foto: Valhalla Factory


Roosibuketi või nelkide asemel on palju originaalsemaid taimi, millega oma kallimat üllatada. Les Petites disainipoest leiab näiteks lahedaid õhutaimedele mõeldud aluseid ja ka valiku uudsetest taimesortidest, mis kasvamiseks üldse potti ega mulda ei vajagi.

Foto: lespetites.ee

Kui aga tahad kallimat tõeliselt vinge kingiga rõõmustada ja eelarve pole takistuseks, siis soojast kallistusest inspiratsiooni saanud &Tradition tugitool on kindla peale minek!

Foto: nordicdesignhome.ee

LOE LISAKS:

Põhjalik teejuht 2019. aasta sisustustrendide maailma

FOTOD | Vaata muljeid rahvusvaheliselt sisustusmessilt Ambiente 2019

Sisearhitekt Helen Kolks: kodu olgu ka kümne aasta pärast lahe!