Disainerite loodud mööbli ja huvitavate sisustuselementidega kujundad endale stiilse kodu


Modernmööbel.ee - disainerite loodud mööbel
Modernmööbel.ee - disainerite loodud mööbelFoto: tootjad

Kui jääd kodu kujundamisel hätta, siis tasub otsida, kust saab võimalikult palju esemeid ühest kohast. Lisaks mugavusele saad valida ühtse stiili ja sind aitavad oma ala spetsialistid. Seda pakub just Modernmööbel.ee.

Modernmööbel.ee eesmärgiks on pakkuda klientidele uusimat mööblidisaini, arvestades sealjuures kliendi soovi nii toote värvitoonide osas kui ka erinevate toodete kokkusobitamisel.


Suuremateks müügiartikliteks on voodid, kuna neid on tõesti võimalik tellida vastavalt oma kodu värvile. Lisaks diivanid, mis on leidnud praeguseks suure vastuvõtu Eestimaa kodudes. Samuti lubab siingi tehas kliendil valida nii värvitooni kui ka mudeli muudatused — see annab võimaluse tellida endale unikaalne diivan!


Uue hitina oleme ka importinud voodipesu, tutvu lähemalt meie kodulehel!

Oluline on see, et meil on pikaajaline koostööpartner, kes aitab kauba transportimisel, mis tagab kauba koju toimetamise kindlal ajal.

Seotud lood:

Modernmööbel.ee on 2011. aastal loodud kaubamärk, mis on 2014. aastaks kasvanud iseseisvaks ettevõtteks. Soovid disaini oma koju taskukohase hinnaga, võta meiega ühendust!Meil on ka pidevalt erinevate toodete laoseisu, mis tähendab, et võite leida endale kohe sobiva toote. Samuti pakume Liisi.ee järelmaksuvõimalust.

Meeldivate kohtumiseni!
www.modernmoobel.ee