Avatud terrassiga kodu kanali kohal, kust avanevad hingematvad panoraamvaated

 (2)
Avatud terrassiga kodu kanali kohal, kust avanevad hingematvad panoraamvaated
Avatud terrassiga kodu kanali kohal, kust avanevad hingematvad panoraamvaatedFoto: Jessica Silversaga, Fantastic Frank

Ühele poole pilku heites avanevad kaunid vaated linnale, teisele poole jäävad kaunid looduspildid. Avara terrassiga kodu võimaldab lisaks vaadetele nautida päikest ja kanalis vulisevat vett, mis maja eest läbi voolab. Terrassilt tuppa astudes tervitab sind kaunis ja hele interjöör, kuhu on põimitud kulla- ja vasekarva killukesi.

30-ruutmeetrine terrass on ehitatud nii, et see loob läbipaistva ja õhulise mulje. Siin saab nautida päikest hommikust õhtuni, ruumi jagub oma perele ja sõpradele, et üheskoos mõnusalt aega veeta.

Stockholmis Scrape kanali ääres asuv korter on maitsekalt sisustatud ja siingi on märksõnaks õhulisus. Ruumi on 91 ruutmeetrit ja siia mahub neli tuba.

Avatud planeeringuga elutuba ja värskelt renoveeritud köök toetavad kogu läbipaistvuse ideed. Interjöör on hästi läbi mõeldud ja üsna minimalistlik. Söögilaua taha mahub istuma 6-8 inimest.

Seotud lood:

Kivist töötasapind on soliidne ja praktiline — ja milline kaunis vaade avaneb köögis kraanikausi taga askeldades!

Prantuses rõdu pakub kauneid vaateid väikses magamistoas, kahest suuremast magamistoast saab aga astuda otse terrassile — nautima hommikukohvi või imelisi loojanguid.

Lastetuba on sätitud stiilseks lapselikus võtmes!

Suur magamistuba on tagasihoidlik ja väga rahulik. Neutraalsed toonid ja vähe mööblit — meeleolu loovad siin hoopis looduse värvid.

Kogu ümbruskond on justkui peopesal ja siin on, mida imetleda. Muuseas saab otse terrassilt kaasa elada Alpine suusavõistluse maailmakarikaetapile slaalomisõidus.

Allikas: Fantastic Frank