Avastamisrõõmu pakkuv suurlinnatundega kodu


Avastamisrõõmu pakkuv suurlinnatundega kodu
Avastamisrõõmu pakkuv suurlinnatundega koduFoto: Alvhemmakleri.se

Juba korterlamu trepikotta sisenedes ootab ees punane vaip ja ajaloohõnguline interjöör. Korter ise üllatab uksel kahe trepiga — üks viib üles magamistuppa ja teine alla elutppa-kööki. Tänavaga samal tasapinnal asuv kodu on nutikalt lahendatud ja seda võimaldasid kõrged, neljameetrised laed. Selle kodu atmosfäär toob meeltesse suurlinna tunde…

Astume sisse ja avastame 68 m2 kahetoalist kodu, kus tähelepanu köidavad mitmed lahedad nüansid.

Trepist alla minnes on koha sisse võtnud ruumikas ja õhuline avatud planeeringuga elutuba ja köök. Oma osa on siin kõrgetel lagedel, aga ka heledal interjööril, klaasist piirdel, mis eraldab teist korrust ja muidugi heal valgustusel.

Kollane kapp on rõõmsalt pilkupüüdev.

Köögis annavad tooni valge mööbel ja roostevabast terasest aksessuaarid: töötasapind ja sein selle taga, külmik ja ahi, käepidemed, segisti jne.

Seotud lood:

Köögist pääseb vaiksele tänavale, kus saab nautida hommikukohvi või päikest. Et tänavalt sisse ei saaks piiluda, selleks on leitud hea lahendus — akende alumisse ossa on kleebitud piimjas, kauni mustriga dekoratiivkleebis. Nii ei varja ära tuppa voogavat päikesevalgust ja võõraste pilkude eest oled peidus.

Ülemisele korrusele on mahutatud magamistuba, lugemisnurka ja töönurgake. Sealt kõrgelt avanevad inspireerivad vaated alumisele korrusele — kogu avarus on sinu päralt!

Õdus nurgake...

Siia korrusele mahub ka suur garderoob ja kena vannituba.


Allikas: Alvhemmakleri.se