Avar katusekorter, mis kombineerib minimalismi ja meretemaatikat


Avar katusekorter, mis kombineerib minimalismi ja meretemaatikat
Nord Property

Kadrioru puitmaja katusekorrusel asuv minimalistlik kodu on kõike muud kui liiga valge või liiga igav. Sisekujundaja Kadi Jair on igasse tuppa põiminud meretemaatikat, mis annab elamisele omapärase hinguse.

160-ruutmeetisel pinnal asuva korteri süda on avar ja valgusküllane köök-elutuba, mis kõrgub katuseviiluni. Lisaks kolmele aknale otsaseinas annavad ruumile täiendavat päevavalgust kaks elektriliselt avatavat katuseakent.

Eluruumi muudab eriliselt koduseks soojust salvestav ahi. Funktsionaalne eritellimusel valmistatud täispuidust köögimööbel sisaldab rohkelt panipaiku. Sisustusaksessuaaridega ei ole liiale mindud ja kõike on täpselt parasjagu. Lühtri funktsiooni täidab ajaloolisele laevalambile viitav valgusti. Otsaseina ehivad laevarool ja purjekamudel.

Terve katusekorruse hõivanud korteris asub lisaks kaks magamistuba ja lastetuba. Ka siin torkavad silma maitsekalt tagasihoidlikud viited merendusele. Sinise ja valge kombinatsioon mõjub aastaringselt helgelt ja suviselt.

Seotud lood:

Lastetoas on sinist aktsenti pisut julgemalt kasutatud.

Vannitoapõrandaid katab klassikaline arlekiinmustriga plaat, millele on kontrastiks toodud harmoneeruvas toonis seinaplaadid.

Korterit läbivat merestiili põhjendab igati suurepärane asukoht.

See kena katusekorter on müügis. Huvi korral loe lähemalt City24 lehelt.

LOE LISAKS:

Põhjalikult ja kirega renoveeritud katusekorter

Sisearhitekt Aet Pieli kujundatud eriline kodu erilises kohas