Aita valida EV100 juubelivalgusti!


Aita valida EV100 juubelivalgusti!
Moodne Valgustus. EV100

Valgustisalong Moodne Valgustus tähistab Eesti vabariigi 100. sünnipäeval oma 25. tegevusaastat. Eesti iseseisvumine tõi koos taasiseseisvumisega uued võimalused ka valgustimaailmale, tähistades sümboolset algust. Nii tekis idee kingituseks Eestile luua ainulaadse EESTI 100 valgusti. Valminud on neli kavandit ja võidukaim ehk rahvahääletusel kõige enam hääli kogunud lipukujuline valgusti tehakse ka valmis.

Valgusti valmistab Hispaania disainvalgustite tootja Metalarte. Tegu on suursuguse teosega, millel kõrgust 2,6 meetrit! Kui valgusti valmis saab, antakse see üle Eesti Rahva Muuseumile.

EV100 valgusti — vali oma lemmik!
Tutvu nelja välja valitud disainiga ja anna hääl oma lemmikule! Hääletada saab kuni 23.02

Juba 25 aastat on Moodne Valgustus loonud kodudesse ja avalikesse ruumidesse uudiseid valguslahendusi, kus on ühendatud hea disain ja innovatsioon ja kvaliteet. Moodsa Valgustuse pikka aega koos töötanud meeskonda ühendab kirg põnevate valgustite, uute valguslahenduste ja tehnoloogia vastu. Ettevõtet võib paljuski lugeda elektroonika valdkonna ettevõtteks, kus uudsuse ja põnevuse loovad LED-tehnoloogia võimalused.

Valgustimaailma staarid

Moodsa Valgustuse tooteportfellis on rohkem kui 30 tootjat kogu maailmast. Nende hulgas on tuntud ja tunnustatud disainfirmad Vibia, FontanaArte, Luceplan, Panzeri, Astro, Modular, Wever&Ducre, Metalarte, Graypants ja teised. Rohkem informatsiooni leiab tootjate kohta Moodsa Valgustuse koduleheküljel kaubamärkide valiku alt.

Seotud lood:

Vaata ka inspireerivat galeriid Moodsa Valgustuse tehtud töödest.
Moodsa Valgustuse näidiste salongid asuvad Tallinnas, aadressil Rävala pst 7 ja Tartus, aadressil Teguri 37b.

www.valgustus.ee