AASTA VÄRV 2018 on jõuline ja originaalne ultravioletne — vaata ideid!

 (2)
AASTA VÄRV 2018 on jõuline ja originaalne ultravioletne — vaata ideid!
Kollaaž. Fotod Shutterstock

Uuendusmeelne ja loominguline ultravioletne näitab teed tulevikule. Värvitoonide standardsüsteemi pidava PANTONE välja kuulutatud dramaatiliselt väljakutsuv ja sügavsume lilla värvitoon 18-3838 Ultra Violet väljendab originaalsust, leidlikkust ja visioonidele avatud mõtlemist, mis näitab teed tulevikku. Moelavad ja interjöörid on ultravioletsele valla! Vaata ideid!

Hinnatud värvispetsialist Leatrice Eiseman: Mitmetasandiline ja kaemuslik ultraviolett viitab kosmose saladustele, kõigele põnevale, mis meid ees ootab ning avastustele kaugemal sellest, kus me praegu viibime. See teeb kummarduse üüratule ja ääretule öisele taevalaotusele, mis sümboliseerib kõike mis võimalik ning äratab meis soovi avastada maailma meie endi omast kaugemal.

Enigmaatilised lillad toonid on alati olnud antiikkultuuri, ebatraditsioonilisuse ja kunstilise andekuse tähistajaks. Muusikataeva säravaimad tähed Prince, David Bowie ja Jimi Hendrix andsid läänemaailma popkultuuris ultravioletsetele toonidele individuaalse isikupära väljenduse tähenduse. Nüansirikka ja emotsioonidest pulbitsevana sümboliseerib PANTONE 18-3838 sügav ultraviolett seikluslikkust ning teisitimõtlemist, ärgitades indiviidi kujutlema oma unikaalset jälge siin maailmas ja loovuse abil piire nihutama.

Seotud lood:

Ajalooliselt on ultravioletsed toonid alati kandnud endas kerget müstilisust ja spirituaalsuse hõngu. Ultravioletti seostatakse sageli teadveloleku (mindfulness) praktikatega, mis pakuvad kõrgema tasandi väljundi neile, kes meie tänapäevase ülestimuleeritud maailma eest pelgupaika otsivad. Purpursetes toonides valgustus meditatsiooniruumides ning teistes kogunemiskohtades mõjub neis kogunevatele kogukondadele energiseerivalt ning tiivustab ühenduse loomist.

Muidugi on oluline selle särava ja intensiivse värviga õigesti ringi käia: parajas annuses ja õiges kohas!

Allikas decoist.com

LOE VEEL:

Kümme väikest ja lihtsat momenti, millega saab kodu luksuslikumaks muuta

Levinumad vead, mida koju värve valides tehakse

Helen Sürje suur maalritöö: Köök sai šiki kujunduse — kollasest must-valgeks