18 ruutmeerit puhast luksust — moodsate detailidega täidetud imepisike elamine


18 ruutmeerit puhast luksust — moodsate detailidega täidetud imepisike elamine
Foto: tinyheirloom.com

Kui tavaliselt oleme harjunud seostama luksuslikke kodusid rohkete ruutmeetrite ja avara interjööriga, siis see kaunis, kuid tilluke suvilat meenutav maja tõestab vastupidist. Marmori, tammepuidu ja uhke kroonlühtriga ehitud kodu asub vaid 18 ruutmeetril, kuid suudab mahutada uskumatult palju. Teeme tutvust!

Eluruumid asuvad kahel tasapinnal — esimesele korrusele on mahutatud köök ja vannituba ning teisele elutuba. Mida väiksem on ruum, seda olulisem on valgus. Siinses majas langeb valgus interjööri maja kolmelt küljelt ja katuseakende kaudu.

“Teine korrus” asub nutika lavatsi peal, mille sisse on ehitatud nii panipaigad kui ka multifunktsionaalsed tööpinnad.

Esmapilgul jääb mulje, nagu puuduks majast magamistuba. Tegelikult on voodi peidetud lavatsi sisse eesmärgiga hoida magamistoa arvelt ruumi kokku. Selline lahendus sobib ideaalselt ka suvilasse, kus ruutmeetreid vähe.

Enamus maja ruutmeetritest kuuluvad täisväärtusliku köögi alla. Kappe ja panipaiku on piisavalt ning pisikese maja kohta on valitud ruumi ka üllatavalt suur külmik, kraanikauss ja pliit. Valget köögimööblit katab kaunis valgest marmorist tööpind.

Seotud lood:

Tihti eelistatakse ka mitu korda suuremates elamistes vannile dušinurka, sest vann nõuab küllaltki palju ruumi ning vannitubades seda sageli napib. Siinses kodus on aga rõhk mugavusel ja luksusel ning kullavärvi jalgadel vann oli kodu omanike suureks sooviks. Vannile minev ruum kompenseeriti ukse arvelt. Tavaline hingedega uks on asendatud praktilise lükanduksega. Toataimed on paigutatud seintele ning tulemuseks on kaunis vertikaalaed!

Vaata rohkem pilte galeriist:

Vaata ka interjöörist tehtud videot:

Allikas: Tinyheirloom.com

LOE LISAKS:

Sisustusnõuanded: kuidas muuta pisike vannituba avaramaks

Omapärane pisike kodu ühes Kalamaja sisehoovis

Värvipsühholoogia: millist mõju avaldavad värvid sinu kodus