12 ideed — säti pildid seinale nutikalt ja lihtsalt


12 ideed — säti pildid seinale nutikalt ja lihtsalt
Alvhem.com

Koduseintel leiavad koha kõige naljakamad, tähtsamad ja kaunimad hetked meie elust, samuti meeldib paljudele näiteks külmkapile või välisuksele panna väike märkmepaber, kuhu on kirja pandud olulised eesootavad tegemised. Et see poleks juhuslik ja hoopis kena silmale vaadata, siis toome mõned näited, kuidas seda kõike võiks seinale riputada.

Joonistused, fotod, meeldetuletused, aga ka retseptid — need on osa meie elust, mis lisavad igasse päeva jumet. Säti seinale näiteks menüü järgmiseks nädalaks. Nii on ka enda valmistatud tervislik toit kogu aeg laual...

Et ka eri iseloomuga seinale pandud pildid, plaanid jms ei hakkaks silma riivama, siis tõmba neile "raam" ümber. Siin on "raam" tehtud ainult ülespoole, kuid loob teatud korrapära.

Koolitööd, kollaažid jms võib kleepida alusele.

Kõige tähtsam leiab koha seinal. Olgu selleks kõnekas pilt, tsitaat või luuletus.

Seotud lood:

Kummipaelaga alusele on väga mugasv pilte jm sättida.

Kui pildile raami ei tahagi... Hea ja kontrastne lahendus valges interjööris.

Kõige lihtsam viis üldse - tõmba näiteks oma lemmikvärvi nöör üle seina ja sinna külge saad riputada sulle olulised hetked. Väga mugav lahendus, kui soovid näiteks pilte tihemini vahetada. Kinnitada saab neid metallist, puidust, plastikust, ühevärviliste või värviliste spetsiaalsete kinnititega või ka väikeste pesulõksudega, mida saab osta suuremast toidukauplusest, käsitlööpoest vms.

Tore lahendus!

Fotod on sätid jällegi teatud rütmi järgi ja jätab kena mulje.

Pane oma ideedele ja piltidele päris pildiraam ümber!

Fotod: Alvhem.com

LOE VEEL:

FOTOD: Vaata pilte ja nopi ideid — 25 ägedat nüanssi interjööris

Eesti galeristid soovitavad: mida kunstiteose valikul silmas pidada?