10 + lahedat kingiideed meie disaineritelt

 (2)
Vaata galeriid!
10 + lahedat kingiideed meie disaineritelt
Valhalla Factory

Otsustasime veidi ringi vaadata ja tutvuda meie enda disainerite ning kunstnike loominguga — nende portfoolios on kindlasti midagi köitvat, mis sobiks kingituseks lähedastele või sõbrale. On heameel tõdeda, et valik on suur ja toome teieni 10 kingiideed! Soovitame soojalt!

1. Tõeliselt šikk — marmorist ja vasest küünlahoidja “Tulepurikas”. Valhalla

Eestimaise disainibrändi Valhalla Factory tootevalikusse on lisandunud Itaaliast pärit šiki hallikasvalge Carrera marmori jääkidest valmistatud pikkadele küünaldele mõeldud küünlahoidja “Tulepurikas”.

Kolmele pikale küünlale disainitud lihtsa joonega Tulepurika vasksed küünalde fikseerijad hoiavad küünlad turvaliselt oma pesades ning eraldavad marmoraluse ja küünla visuaalseks tervikuks . Marmoraluselt peegelduvad küünlaleegid loovad erilise kameeleonliku tulekuma. Küünlaalusele sobivad klassikalised valged küünlad, hallikarva küünlad, kuid miks mitte ka nude tooni heleroosad küünlad.

Valhalla Tulepurikaga, aroomiteraapiliste lõhnaküünalde ja teiste sisustusaksessuaaridega saab tutvust teha värskelt avatud jõuluaegses Valhalla pop-up poes Telliskivi Loomelinnaku esimese korruse kaubatänaval.


Valhalla Factory tooteid saab soetada veebipeost ja disainilaatadelt, mille info on kättesaadav Valhalla Facebooki lehel.