10 lahedat ideed, kuidas antiiki moodsasse interjööri sobitada


10 lahedat ideed, kuidas antiiki moodsasse interjööri sobitada
Foto: Pinterest / Instagram

Kaasaegsetes interjöörides võib üsna tihti kohata möödunud sajandi keskpaiga Skandinaavia mööblit või selle ajastu õhulistest tikkjalgadest inspireeritud uut toodangut. Kunagine ihalus antiigi järele ongi jäänud rohkem vintage'i alla kuuluva mööbli varju. Samas võivad raskepärased vormid ja külluslikud ornamendid imeliselt sobida ka kõige minimalistlikumasse elamisse ja lisada ruumile kuhjaga omapära. Leidsime mõned toredad näited, kuidas antiiki moodsasse kodusse sobitada.

Antiikmööblit interjööri sobitades võib saavutada väga erilise tulemuse, kuid sama lihtsalt võib kalduda ka kitši. Domineeriva disainiga mööbel nõuab enda ümber ruumi ja avarust, kus hästi esile tulla. Siin on pretensioonikalt kuldne konsoollaud paigutatud äärmiselt lihtsasse ja askeetlikusse ruumi ning tulemus on rabav!

Antiiki ei pea olema palju. Uhkesse söögilauda või jõulise dekooriga peeglisse võib suhtuda kui kesksesse sisustuselmenti, mida ümbritseda pisut kergema disainiga detailidega.


Kuldses raamis “üle võlli” diivan ja moodsad toolid loovad lahedalt eklektilise, kuid samas täiuslikult harmoonilise koosluse.

Seotud lood:

Heledal taustal ei mõju isegi massiivse peatsiga puitvoodi ülepakutuna. Vastupidi — saavutatud on hea balanss ja tulemus on mõnusalt hubane.

Vannitoas saab vanast ja väärika näoga kummutist ümber disainida tõeliselt laheda valamukapi.

Üksiku antiiktooliga täidab ära ka kõige tühjema ruumi.

Natuke antiiki toob glamuuri ja romantilist hõngu ka maaellu!

Pole ruumi ega kohta, kuhu antiik ei sobiks. Omamoodi ilme annab ta nii esikule kui ka õueruumile.

LOE LISAKS:

Valmistume sügiseks: sisustusnipid, millega kodu tõeliselt soojaks ja hubaseks muuta

Seitse kasulikku toataime, mis tõstavad tuju

Värvikas kodu Tartu vanimas elumajas

Millist magamistuba soovitab sulle astroloogiline sünnikaart? Vaata järele!