Heidame pilgu Eda-Ines Etti imekaunisse elamisse

 (7)
Heidame pilgu Eda-Ines Etti imekaunisse elamisse
Foto: Kinnisvara24.ee

Mõni aeg tagasi kirjutas Kroonika, et armastatud lauljanna Eda-Ines Etti müüb elukaalsasega oma kaunist pesa Veskimöldre elamupiirkonnas. Kui alguses küsiti 161 ruutmeetril asuva maja eest 479 900 eurot, siis kuu aega hiljem on hinda 10 000 euro võrra langetatud. Kui raha pole probleemiks, tasub erilisest pakkumisest kindlasti kinni haarata!

1997. aastal rajama hakatud Veskimöldret peetakse Tallinnas üheks prestiižikamaks ja enim hinnatud elamupiirkonnas. Asukoht Nõmme ja Laagri aleviku piiril on linnaelule parajalt lähedal, aga samas ka piisavalt kaugel, et end linnakärast välja lülitada ning rahu ja vaikust nautida.

Eraldi mainimist väärib maja ümbritsev suur aed. Põhiosa kinnistust jääb maja taha, kus kõrghaljastus ja lõunasuund pakuvad looduskeskset, päikselist ja ka väga privaatset elukeskkonda. Maja tagant leiab suure terrassi ja basseini ning viimast on mugav tänu soojendusele ka jahedamate suveilmadega kasutada. Basseini puhastamise eest hoolitseb spetsiaalne robotsüsteem.

Sisekujunduses on kaasa rääkinud ka Eda-Ines ise ning head maitset ja oskuslikke valikuid kohtab igal sammul. Maja on hiljuti renoveeritud ning sisustuses on kasutatud neutraalseid toone ja väga kvaliteetseid viimistlusmaterjale. Elutoas näiteks katab põrandaid elegantne kalasabaparkett ning luksuslikku joont rõhutavad maast laeni hallid õhulised kardinad. Meeleolu loovad laheda disainiga valgustid ja kamin.

Seotud lood:

Teisel korrusel asuvad magamistoad (üks koos walk in garderoobiga) ja vannituba. Magamistoas jätkub sama käekiri, mis mujalgi elamises — pehmed ja naturaalsed toonid ning mugavad ja kaasaegsed lahendused.

Suur ja avar vannituba oma valgete seinte ja heledate põrandatega mõjub üdini põhjamaiselt ja skandinaavialikult. Kauni koduspaa üheks lahedamaks detailiks on astmelisse korpusesse ehitatud vann.

Vaata rohkem pilte Kinnisvara24.ee lehelt.