FOTOD | Üürikorter Sikupilli asumis püüab pilku luksusliku sisustusega


FOTOD | Üürikorter Sikupilli asumis püüab pilku luksusliku sisustusega
Foto: Laam Kinnisvara

Lasnamäe on iga päevaga muutumas üha trendikamaks elukeskkonnaks ning kinnisvaraturule satub järjest rohkem ägedaid kortereid, mis just selles piirkonnas kas ostjat või üürilist otsivad. Leidsime Lasnamäe veerult, Sikupilli asumist ühe eriliselt pilkupüüdva üürikorteri, mis paistab silma oma stiilse sisekujunduse ja julge värvivalikuga!

2018. aastal valminud kortermajas asuv elamine mõjub igal sammul värskelt ja kaasaegselt — katsetatud on nii uusi ja trendikaid materjale (nt terrazzoplaadid esikus ja vannitoas), aga ka kaunist ja ajatut puitu. Elutuba paistab silma stiilse puitseinaga, mis ühendab köögi ja avara elutoa kenasti üheks tervikuks.

Maast laeni aknad toovad interjööri rohkelt valgust ja avarust, kuid pakuvad ka lummavaid linnavaateid.

Magamistoad püüavad pilku julge värvivalikuga — üks magamistubadest on saanud looduslähedase rohelise kuue, teine särab kevadiselt värsketes roosades toonides.

Tähelepanu on pööratud ka pisikestele detailidele nagu voodipeats ja valgustid.

Seotud lood:

Vannituba on iga disainigurmaani unistus. Särtsakalt sinised terrazomustriga plaadid loovad kena kontrasti minimalistlike vormidega. Põneva nüansi lisavad musta värvi kraanid, segistid ja teised pisidetailid.

Suurt ja avarat korterit täiendab suur ja avar rõdu, kus võib tänu klaasseinale päikselisi ilmu lausa aastaringselt nautida.LOE LISAKS:

ENNE JA PÄRAST │ Katusekorter Lasnamäel sai kahe nädalaga uue ja kauni välimuse

FOTOD | Müüki pandi Eesti kõige suurem ja kallim luksuskorter