FOTOD │ Suursugune korter pealinna ühes kaunimas juugendmajas

 (18)
FOTOD │ Suursugune korter pealinna ühes kaunimas juugendmajas
Foto: Uus Maa Kinnisvara

1912. aastal arhitekt Karl Burmani projekti järgi valminud elamu Tatari tänaval on üks esimesi Tallinna suuri mitmekorruselisi üürimaju. Maja ei ole mitte eriline ainult oma välisilme poolest — ka kõik toona valminud suurkodanlikud korterid said tehtud millegi võrra erinevad ja majas kahte ühesuguse planeeringuga elamist ei ole. Kui unistad elust just selles Tallinna juugendpärlis, siis Kinnisvara24.ee portaalis ootab uut omanikku üks tõeliselt pilkupüüdev kodu!

Viietoaline korter on viis aastat tagasi läbinud põhjaliku ja detailitäpse renoveerimise, mille käigus on säilitatud ja taastatud kõik vanad detailid alates akendest ja lõpetades siseustega.

Sisekujunduses on püütud järgida klassikalist stiili ja ajatu joonega mööblit. Üksikute detailide näol on püütud esile tuua ka juugendile omast käekirja — näiteks suur osa valgustitest on valitud just selles stiilis.

Köök asub teistest eluruumidest eraldi ja on varustatud nii gaasi-, elektri- kui ka puupliidiga.

Seotud lood:

Magamistoad on elamises suured ja avarad ning tänu suurtele akendele ka haruldaselt valgusküllased. Korteris osatakse hinnata ka Eesti maalikunsti — magamistoa seinal kohtab näiteks Epp-Maria Kokamäe teost.

Korteri juurde kuulub ka rõdu, millest uus omanik võib oma äranägemise järgi kujundada pisikese linnaaia!

Vaata rohkem pilte galeriist:

Kuulutusega saad lähemalt tutvuda SIIN.