FOTOD │ Suurlinna hõnguga kodu ühes lihtsas Kalamaja puitmajas


FOTOD │ Suurlinna hõnguga kodu ühes lihtsas Kalamaja puitmajas
Foto: Kinnisvara24.ee

Ühe tavalise Kalamaja puitmaja fassaadi taga peidab end kõike muud, kui tavaline elamine. Majamõõtu korter 99 ruutmeetril avaldab muljet oma avara planeeringu, laheda sisekujunduse ja tõenäoliselt linnaosa kõige vingema saunaga!

Läbi kahe korruse kulgevast neljatoalisest korterist õhkub nii Kalamajale omast hingust kui ka suurlinliku luksust ja glamuuri. Sooja ja maalähedase puiduga on oskuslikult miksitud suursugust sametit, kaasaegset disaini ja antiiki.

Erinevad stiilid ja ajastud on veetleva kergusega kõlama pandud ning Kartelli plastiktoolid kuuluks justkui ühte komplekti antiikse söögilauaga. Köögist leiab stiilse ja minimalistliku eritellimusena valminud Awesti disainköögimööbli.

Auga on esile toodud maja enda väärikad detailid — puhastatud palksein ja värvikihi alt päästetud elegantsed paarisuksed.

Teiselt korruselt leiab linnakorteri kohta haruldaselt suure ja avara sauna. Kogu küttesüsteem ja saun on kaugjuhitavad ja loetavad äpiga ning sauna võib sooja panna nutitelefonist ka kodust eemal olles.

Seotud lood:

Vaata rohkem pilte galeriist: