FOTOD | Suure ja hubase terrassiga kodu Kelmikülas

 (1)
FOTOD | Suure ja hubase terrassiga kodu Kelmikülas
Foto: Kinnisvara24.ee

Tallinna südalinna on viimastel aastate kerkinud terve rida uusi kortermaju ning mitte alati ei paista tänavale ära, millised põnevad rõdud ja terrassid mõne elamise juurde kuuluvad. Leidsime vanalinna külje all asuvast Kelmiküla kortermajast ühe tõeliselt idüllilise oaasi — suure ja avara terrassiga moodsa korteri, mis Kinnisvara24.ee portaalis uut omanikku otsib.

Tehnika tänaval asuv kahetoaline korter paistab silma funktsionaalsete lahenduste ja muidugi kesklinna mõistes hiiglasliku — 17,6 ruutmeetril paikneva lõunapoolse terrassiga, kus veel soojemate sügisilmadegagi on võimalik tubast elu õueruumi pikendada. Interjööri iseloomustavad puhtad jooned, naturaalsed materjalid ning hele ja modernne lõppviimistlus. Siseviimistluses läbivalt kasutatud rahulik värvigamma loob sellesse 44,4 ruutmeetrise üldpinnaga korterisse tänapäevase, samas sooja ja koduse üldilme.

Pisike kööginurk mahutab kõik kokkamiseks vajaliku ja on detailideni läbi mõeldud. Kraanikausi jaoks näiteks on planeeritud nurgapealne valamukapp.

Sisustus oma põhjamaises lihtsuses ei röövi pisikesest elamisest kuigi palju ruumi, kuid pakub sellegipoolest mugavat äraolemist.

Seotud lood:

Avarale terrassile on võimalik astuda nii elutoast kui ka magamistoast.

Terrassi ümbritsevad ühelt poolt kõrged betoonseinad, teiselt poolt haljastatud õueala.

Sisustatud terrass mõjub tänu viimse detailini mõeldud elementidele omaette hubase toana. Pilke püüab ka euroalustest ümber tehtud diivan.

Rohkem pilte näed klikkides galeriil: