FOTOD | Nõukaaegsest eramust ümber ehitatud kaasaegne kodu Pärnus


FOTOD | Nõukaaegsest eramust ümber ehitatud kaasaegne kodu Pärnus
Foto: Kinnisvara24.ee

Kinnisvara24.ee portaalis on müüki sattunud üks tõeline pärl — 1978. aastal rajatud modernistlik eramu on saanud loominguliste omanike käe all täiesti uue välimuse. Lisatud on ka omajagu ruutmeetreid ning lisaks eluruumidele leiab majast helistuudio ja avara töökoja.

Kasutusloaga eramu avarates tööruumides on viimaste aastate jooksul valminud kõik Pehmö pingid ja paljud Eesti muusika albumid. Kui eelistad kodus ka tööd teha, siis ligi kolmel sajal ruutmeetril ei ole see mingisuguseks probleemiks!

Esimesel korrusel asuvad eraldi sissepääsudega töötuba ja stuudio, kogu maja südameks olev köök, suur veranda koos väiksema läänepoolse terrassiga, esik, trepihall ja tualettruum.

Eraldi sissepääsuga ja suletaval külalisteosal on privaatne tualettruum ning pääs sauna ja basseiniga lõunaterrassile.

Teiselt korruselt leiab suure halli, neli magamistuba ja wc-vannitoa. Lõuna- ja lääneküljele avanevad päikeseküllased rõdud.

Seotud lood:

Siseviimistluses on kasutatud vaid kvaliteetseid materjale, sealhulgas naturaalset tammeparketti ja savikrohvi. Samuti on maja kvaliteetselt soojustatud ning varustatud mugava küttelahendusega.

Maja juurde kuulub ka aed ning lõunaterrassil asuv skimmeriga bassein on köetav läbi kesküttesüsteemi ning kasutatav aastaringselt.

Vaata rohkem pilte galeriist:

  • Müügikuulutusega saad lähemalt tutvuda SIIN.