FOTOD | Luksuslik merevaatega elamine Kopli liinidel


FOTOD | Luksuslik merevaatega elamine Kopli liinidel
Foto: Kinnisvara24.ee

Kopli liinid on tänaseks tundmatuseni muutunud ja varasemate trööstitute tööliselamute asemele on kerkinud stiilsed korterelamud. Leidsime Kinnisvara24.ee portaalist ühe kadestamisväärselt laheda elamise, kus võib nautida peaaegu igast aknast kauneid vaateid merele!

2019 aastal valminud 5-korruselises majas asuv korter ei võlu mitte ainult merevaadetega. Omaette vaatamisväärsuseks on ka stiilne ja šikk, kuid samal ajal hubaselt maalähedane sisekujundus. Samuti on rõhku pandud sisustusaksessuaaridele ja heale kunstile — elutoa seinal näiteks ripub Kärt Hammeri maal.

Suurlinlikku ja suursugust tunnetust lisab elegantne kalasabaparkett. Naturaalset ja maalähedast nooti lisab sel hooajal eriti trendikas punutud mööbel ja valgustid.

Köögis püüab pilke eritellimusena valminud tammepuust köögimööbel, millel on betoonist tasapind. Betooni on kasutatud ka söögilaua puhul ja köögi tagaseinas.

Elutuba ja peamist magamistuba eraldavad lükanduksed. Magamistoas on täismõõdus jaapani stiilis eritellimusel valmistatud voodi, mida täiendavad minimalistlikud öökapid. Tagaseinast leiab aga sajanditagused tapeedimustrid William Morriselt.

Seotud lood:


Kodu krooniks on mõnus klaasitud rõdu, kus saab päikese käes peesitada ka jahedate kevadilmadega.

Vaata rohkem pilte klikkides galeriil: