FOTOD JA VIDEO | Vaata müügis olevaid kauneid ja privaatseid suvekodusid


FOTOD JA VIDEO | Vaata müügis olevaid kauneid ja privaatseid suvekodusid
Kollaaž. Kinnisvara24

Privaatsus on paljudele oluline ja kui suvekodu juba osta, siis on tõesti mõnus, kui seal saab segamatult olla ja puhata. Muidugi on kirsiks tordil kaunis loodus meie ümber. See aitab tõeliselt lõõgastuda. Leidsime kinnisvara24 lehelt mõned privaatsed ja kenad suvekodud. Siit saab noppida ideid näiteks enda kodu üueruumi kujundamiseks, kuid tasub piiluda ka suvekodudesse sisse.

1. Armas suvilakompleks Noarootsi poolsaarel

Kinnistu asub Einbi külas, Noarootsi poolsaarel väga rahulikus ja kauni loodusega ümbritsetud piirkonnas. Mereni ca 700 m hooldatud jalgtee. Vaata rohkem pilte siit.

2. Kauni metsaga ümbritsetud palkmaja Otepää vallas.

Hea juurdepääsuga, kuid privaatsel maa-alal paiknev kahest majast koosnev kinnistu, mis asub looduskaunis kohas. Palkmaja on valminud käsitööna ja kasutusele võetud aastal 2002. Rohkem pilte siin.

Seotud lood:

3. Idülliline kodu Laitses.

Kaasiku külas asuv looslikult kauni õuealaga kinnistu koos suurepärase maja ja töökojaga. Huvi korral rohkem infot ja pildid siin.

4. Tükike paradiisi Võrtsjärve ääres

Suur privaatne kinnistu Võrtsjärve kaldal kõrgelt hinnatud Vehendi piirkonnas. 100 m rannajoont garanteerib privaatse eraranna. Kahel küljel on tihe RMK mets. Uudista lähemalt siit.

5. Kena kodu Viljandi vallas.

Palkmaja, kõrvalhooned ja päris oma tiik — kodu või suvekodu Viljandi vallas. Huvi korral saab rohkem infot ja pilte vaadata siit.