FOTOD | Inspireerivate lahendustega täidetud kodu Uues Maailmas


FOTOD | Inspireerivate lahendustega täidetud kodu Uues Maailmas
Foto: Kinnisvara24.ee

Leidsime Kinnisvara24.ee portaalist ühe laheda ja omapärase elamise, mis parasjagu head üürilist otsib. Korter on sisse seatud ühte Uue Maailma asumi eestiaegsesse puitmajja, mis paistab silma kõrgete lagede ja valgusküllase planeeringuga. Elamisest leiab ka terve hulga inspireerivaid lahendusi, millest endagi kodu sisustamisel eeskuju võtta!

52 ruutmeetrises elamises on kaks tuba ja eraldiseisev pisike köök, mis hoolimata oma pindalast (9 m2) ei mõju sugugi kokkusurutult. Ülemisest kapireast on loobutud, et anda rohkem õhulist muljet. See eest on aga seintele kinnitatud nutikad riputustorud, kuhu mahub ära päris palju köögikraami.

Ka on mõeldud pisikestele detailidele. Punane kraan haakub hästi punase retrokülmikuga ning valges ja põhjamaises interjööris mõjuvad erksad värvid kui sõõm värsket õhku.

Esikus püüab pilku üks väga isemoodi ja kaval lahendus — vedrumadratsi sisemus on muudetud lahedaks disainielemendiks, kuhu on kinnitatud valgustid ja riidepuud. Silma torkavad ka põnevad nagid.

Säilitatud on ka vanale majale omaseid detaile — näiteks esiku ja elutoa vahelise ukse kohale on alles jäetud klaasist aken, mis laseb valgusel esikusse jõuda ka siis, kui uks on suletud.

Seotud lood:

Vaata rohkem pilte klikkides galeriil:

Kuulutusega saad tutvuda lähemalt SIIN.