FOTOD | Endisesse mõisamoonakate majja sisse seatud kodu


FOTOD | Endisesse mõisamoonakate majja sisse seatud kodu
Foto: Kinnisvara24.ee

1864. aastal ehitatud Eistvere mõisa moonakate maja on hilisemate omanike käe all renoveeritud kaasaegseks talukompleksiks ning paistab silma oma hubaselt maalähedase sisekujunduse, kauni aia ja lummavate loodusvaadetega. Kinnisvara24.ee portaalis otsib see põnev elamine omale uut omanikku!

Vana Viljandi maantee ääres asuvasse talukompeksi kuuluvad kaks elumaja, kuur, kasvuhoone-grillkoda, laste mängumaja ja mänguväljak. Hooldatud aias saab suviti noppida maasikaid, vaarikaid, astelpajusid, viinamarju, aprikoose- ja nektariine, aga ka meie kliimas traditsioonisemaid puuvilju õuntest pirnideni.

Peahoone on põhjalikult renoveeritud ning selle käigus on paigaldatud kaasaegsed küttesüsteemid. 350 m2 paikneva peahoone esimesel korrusel asuvad eesruum, töökoda, katlaruum, vannituba ja hubane vabaajatuba. Teine korrus on veel välja ehitamata ning sinna on planeeritud suur kaminaga elutuba, köök ja kolm magamistuba.

Väiksema elumaja juurde kuuluvad köök, elutuba, magamistoad, sanitaarruumid ja saun. Lisaks poolkinnine terrass maast laeni akendega.

Seotud lood:

Vaata rohkem pilte galeriist:

Huvi korral tutvu kuulutusega lähemalt SIIN.

LOE LISAKS:

SUUR FOTOGALERII │ Ammuta inspiratsiooni Skandinaavia stiilis elutubadest

FOTOD | Ehedalt renoveeritud talu Manija saarel

Vaata ja imetle, milline äge kodu on jaamahoonest ehitatud!