FOTOD │ Auhinnatud kodu Mõisakülas võlub helge ja põhjamaise sisekujundusega


FOTOD │ Auhinnatud kodu Mõisakülas võlub helge ja põhjamaise sisekujundusega
Foto: Terje Ugandi

Leidsime Kinnisvara24.ee portaalist ühe tõeliselt lummava elamise, mis pakub imetlemist igal sammul. Valgusküllane ja avar ühepereelamu Kiili vallas Mõisakülas on valminud koostöös sisekujundaja Kadi Jairiga ning möödunud aastal pärjati elamist Kodukirja elutoa ja vannitoa kategooria auhindadega.

Vaikses ja looduskaunis Metsakülas asuv ühepereelamu kombineerib pisut maakodulikku stiili modernsete ja trendikate lahendustega. Suurt rõhku on pandud valgusküllase ja avara ruumi loomisele, mistõttu on kasutatud palju just suuri heledaid pindu ning neutraalseid toone. Mustritega on lisatud tagasihoidlikku üldpilti täpselt parasjagu särtsu.

Köögiga ühendatud avaras elutoas loob õdusa meeleolu suur püüküttel kamin, mis pakub silmailu igast küljest.

Ühekorruselise puitmaja võlub lisaks helgele ja skandinaavialikule sisekujundusele ka läbimõeldud planeeringuga — magamistoad on eraldatud n-ö “aktiivsest alast”. Ühes tiivas asub avatud köök-elutuba ja teisele poole jääb kolm magamistuba.

Seotud lood:

Pilku püüavad ka detailideni läbimõeldud vannitoad — suuremast vannitoast leiab laheda kahe valamuga kapi, kus ei teki ka kõige tegusama argipäeva hommikul ummikut.

Märkimist väärib ka oskuslik puidukasutus ja seda ruumis, kus oleme harjunud puitu vältima.

Vaata rohkem pilte galeriist: