FOTOVÕISTLUS “Minu stiilne köök“ | Ruumikas ja kontrastirikas köök


FOTOVÕISTLUS “Minu stiilne köök“ | Ruumikas ja kontrastirikas köök
Foto: Minu stiilne köök 2020 / Liis V

Fotovõistlus “Minu stiilne köök“ on lõppemas — lugejad said saata kuni 18. novembrini pilte oma stiilsetest, erilistest ja kaunitest köökidest. Sel nädalal avaldame veel lugusid konkursile laekunud köökidest. Järgmisel nädalal läheb käima suur rahvahääletus, mille tulemusena selgub 1. detsembril võitja! Auhinnaks on vinge Smeg’i köögikombain väärtusega 479€.

Konkursile laekus üks mõnusalt avar köök, kuhu mahub mugavalt terve perega toimetama. Köögi sisustamisel on lähtutud eelkõige praktilisusest. Mängitud on ka kontrastidega ning heledad ja tumedad toonid, puit ja kivi loovad üheskoos kena koosluse. Värvi lisavad punased detailid köögitehnika näol.

Vaata pilte köögist klikkides galeriil:

Vaata ka teisi konkursile laekunud kööke:

Konkursi võitja selgub 1. detsembril ja auhinnaks on 479 € eurone Smeg’i köögikombain, mille on välja pannud E-Lux Kodutehnika.

Stiilse disainiga mündiroheline kombain on tõeline pilgupüüdja — lisaks muidugi ka erakordselt võimekas, ajatu ja stiilne abiline Sinu köögis! Smeg köögikombaine iseloomustab funktsionaalsus ja stiil. Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, et luua seade, mis oleks jõuline, vastupidav ja tõhus. Ergonoomiline disain muudab köögikombaini kasutamise mugavaks ja puhastamise lihtsaks. Smeg köögikombainidele on omased kumerad jooned ja erksad värvid, mis peegeldavad Sinu leidlikku vaimu ja kirge toiduvalmistamise vastu. 800 W mootor ja 10 kiiruse seadistust muudavad selle ideaalseks köögikombainiks mitmesuguste retseptide jaoks!. Köögikombainiga saad tutvuda lähemalt SIIN.