FOTOVÕISTLUS “Minu stiilne köök“ | Oma kätega renoveeritud köök vanas majas


FOTOVÕISTLUS “Minu stiilne köök“ | Oma kätega renoveeritud köök vanas majas
Foto: Minu stiilne köök 2020 / Liis

Käimas on fotovõistlus “Minu stiilne köök“ — ootame lugejatelt pilte lahedatest, erilistest ja kaunitest köökidest. Pilte saab saata kuni 18. novembrini. Auhinnaks on vinge Smeg’i köögikombain väärtusega 479€.

Konkursile laekus üks kaunis köök, kus on vana ja autentne oskuslikult kaasaegsega ühendatud. Palju leiab taaskasutust, kuna tegemist on vana majaga. Auga esile toodud palkseinu ja naturaalset puitu rõhutab valge värv, mis lisab ruumile valgust ja avarust. Köögisaare ehitamisel pandi võimalikult palju rõhku suurele tasapinnale, kus saab kokata ja vajadusel ka vôôrustada külalisi. Köögisaar ise on meisterdatud taaskasutatud puidust ja tasapind on valmistatud betoonist.

Vaata pilte köögist klikkides galeriil:

Vaata ka teisi konkursile laekunud kööke:

Kuidas konkursil osaleda?

  • Saada konkursile 3-5 pilti oma köögist aadressile moodnekodu@delfi.ee. Lisa ka mõni lause kirjeldust, mida oled oma köögi sisustamisel silmas pidanud ja mida selle ruumi juures kõige rohkem hindad ning oma kontaktandmed. Fotosid saab saata kuni 18. novembrini 2020. Võitja kuulutame välja 1. detsembril 2020 ning see selgitatakse välja novembri lõpus toimuval rahvahääletusel.
  • NB! Köök peab olema puhas ja korralik. Fotode suurus vähemalt 1MB.
  • Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid ja madala kvaliteediga pilte mitte avaldada. Toimetusel on õigus pilte edaspidi lugude juures illustreerivana kasutada (autorile viidates).
Seotud lood:


Auhinnaks on 479 € eurone Smeg’i köögikombain, mille on välja pannud E-Lux Kodutehnika.

Stiilse disainiga mündiroheline kombain on tõeline pilgupüüdja — lisaks muidugi ka erakordselt võimekas, ajatu ja stiilne abiline Sinu köögis! Smeg köögikombaine iseloomustab funktsionaalsus ja stiil. Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, et luua seade, mis oleks jõuline, vastupidav ja tõhus. Ergonoomiline disain muudab köögikombaini kasutamise mugavaks ja puhastamise lihtsaks. Smeg köögikombainidele on omased kumerad jooned ja erksad värvid, mis peegeldavad Sinu leidlikku vaimu ja kirge toiduvalmistamise vastu. 800 W mootor ja 10 kiiruse seadistust muudavad selle ideaalseks köögikombainiks mitmesuguste retseptide jaoks!. Köögikombainiga saad tutvuda lähemalt SIIN.

Kaamera või telefon kätte ja pildistama!