FOTOVÕISTLUS “Minu stiilne köök“ | Köök, kus on au sees naturaalsed materjalid

Saada pildid ja võida vinge Smeg’i köögikombain väärtusega 479 eurot!
FOTOVÕISTLUS “Minu stiilne köök“ | Köök, kus on au sees naturaalsed materjalid
Foto: Minu stiilne köök / Maarika Poom

Käimas on fotovõistlus “Minu stiilne köök“ — ootame lugejatelt pilte lahedatest, erilistest ja kaunitest köökidest. Auhinnaks on vinge Smeg’i köögikombain väärtusega 479€.

Kuna köögi omanik tegeleb restaureerimisega, siis on siingi püütud võimalikult palju vana säilitada. Viimistluses on kasutatud lubikrohvi, takku, mesilasvaha ja muidugi võimalikult palju naturaalset puitu. Kõige rohkem ollake rahul seinaga, kus said prussid kipsist, naeltest ja muust ebavajalikust kenasti puhastatud. Köögimööbel on tume ja modernne ning loob kena kontrasti vana ja uue vahel.

Vaata pilte köögist klikkides galeriil:

Vaata ka teisi konkursile laekunud kööke:

Kuidas konkursil osaleda?

  • Saada konkursile 3-5 pilti oma köögist aadressile moodnekodu@delfi.ee. Lisa ka mõni lause kirjeldust, mida oled oma köögi sisustamisel silmas pidanud ja mida selle ruumi juures kõige rohkem hindad ning oma kontaktandmed. Fotosid saab saata kuni 18. novembrini 2020. Võitja kuulutame välja 1. detsembril 2020 ning see selgitatakse välja novembri lõpus toimuval rahvahääletusel.
  • NB! Köök peab olema puhas ja korralik. Fotode suurus vähemalt 1MB.
  • Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid ja madala kvaliteediga pilte mitte avaldada. Toimetusel on õigus pilte edaspidi lugude juures illustreerivana kasutada (autorile viidates).
Seotud lood:

Auhinnaks on 479 € eurone Smeg’i köögikombain, mille on välja pannud E-Lux Kodutehnika.


Stiilse disainiga mündiroheline kombain on tõeline pilgupüüdja — lisaks muidugi ka erakordselt võimekas, ajatu ja stiilne abiline Sinu köögis! Smeg köögikombaine iseloomustab funktsionaalsus ja stiil. Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, et luua seade, mis oleks jõuline, vastupidav ja tõhus. Ergonoomiline disain muudab köögikombaini kasutamise mugavaks ja puhastamise lihtsaks. Smeg köögikombainidele on omased kumerad jooned ja erksad värvid, mis peegeldavad Sinu leidlikku vaimu ja kirge toiduvalmistamise vastu. 800 W mootor ja 10 kiiruse seadistust muudavad selle ideaalseks köögikombainiks mitmesuguste retseptide jaoks!. Köögikombainiga saad tutvuda lähemalt SIIN.

Kaamera või telefon kätte ja pildistama!