“Pühad minu kodus 2018“ | Kodu, kus armastus käib kõhu kaudu


“Pühad minu kodus 2018“ | Kodu, kus armastus käib kõhu kaudu
Foto: Pühad minu kodus 2018

Käimas on moodnekodu.ee fotovõistlus “Pühad minu kodus 2018“, mille võitjat ootab 254-eurone komplekt Iittalalt. Konkursile saatis oma kodust pildid ka Stella, kelle sõnul on nende uues kodus rõhk just söögilaual ja lauakaunistustel!

Stella ise kirjutab oma pühaderüüs kodu kohta nii: "Tänavustel jõuludel otsustasin teha kõike teisiti ja murdsin terve oma 25 eluaastat kestnud traditsiooni, et veedan jõulud Valgamaal vanaema-vanaisa juures. Kuna suvel sai soetatud Pealinna esimene päris oma kodu, mille remonti polnud pereliikmed veel näinud, siis kutsusin nad jõuludeks hoopis enda juurde. Meie peres käib armastus kõhu kaudu ja mina isiklikult leian, et mida kaunimalt on toit serveeritud, seda paremini ta maitseb! Seetõttu panin erilist rõhku just jõululaua kaunistustele. Kombineerisin matt-mustad taldrikud kulla, hõbeda ja rohelisega ning tulemus sai lihtne kuid elegantne ja sobitus ideaalselt meie kodu atmosfääri."

Hea lugeja! Jaga sinagi meiega inspireerivaid pilte oma jõulumeeleolus kodust. Olgu selleks kaunis interjöör või hoopis pilt ehitud ja valgustatud koduaiast. Auhinnaks on 254-eurone Iittala komplekt.

Seotud lood:

Vaata ka teisi konkursile laekunud pühaderüüs kodusid:

Kuidas osaleda?

Saada aadressil moodnekodu@delfi.ee 2-6 fotot oma jõuluilmelise kodu interjöörist või aiast ja kirjelda mõne lausega, kuidas oled oma elamist kaunistanud ja mis on teie peres pühade juures oluline. Pilt võib olla tehtud ka varasematel aastatel. Konkursile saab pilte saata 14.12.2018-8.01.2019

Konkursi tingimused:

  • Pildistatav ruum peab olema puhas ja korras.
  • Ootame pilte, millel on pühadeks kaunistatud kodune interjöör või koduaed.
  • Pildid palume saata üksikult, mitte kollaažina.
  • Pildi saatjal peab olema õigus pilti kasutada, st ebaõigel teel saadud pildid fotovõistlusel ei osale.
  • Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid pilte mitte avaldada.
  • Kõik saadetud pildid ilmuvad ka Delfi venekeelses sisustusportaalis Dekor.ee
  • Toimetusel on õigus kasutada pilte edaspidi artiklite juures ja Moodne Kodu või LP kodu paberväljaandes, viidates autorile.

Finaali valitud fotod on rahvahääletusel 10.01-12.01.2019 ja auhinna, Iittala komplekti võitja selgub 13.01.2019. Võitja selgitamisel läheb arvesse hääletuse tulemus ehk võitja valivad lugejad — kõige enam hääli saanud kodu omanik on võitja!

  • Iittala võluvasse Seablue komplekti kuulub ikooniline Alvar Aalto vaas ja kauss, Heikki Orvola disainitud Kivi seeria küünlahoidja ja Aino Aalto disainitud neli imekaunist joogiklaasi. Komplekti väärtus on kokku 254 eurot.

Vaata lähemalt, millised esemed komplekti kuuluvad:

Mõnusat pühade jäädvustamist!