Mida põnevat toimub Eesti Ehitab 2018 töötubades ja seminaridel?


Eesti ehitab 2015
Eesti ehitab 2015Foto: Rauno Volmar

Sellekevadise ehitusmessi teabe-, nõustamis- ja koolitusürituste programm on eriti mahukas ning pakub üritusi nii ehitusala spetsialistidele kui ka -huvilistele. Suur tähelepanu on sel aastal katuse- ja fassaaditeemadel, energiasäästlikul ehitamisel ja renoveerimisel, traditsioonilistel ja ökolahendustel ning arhitektuuripärlitel, meeles peetakse ka lapsi, kellele on mõeldud eraldi töötoad.

Lühidalt messiprogrammist

Kolmapäeval, 4. aprillil toimub tuletõkke ja suitsuklappide, suitsuluukide teemaline seminar ja projekteerijatele, arhitektidele, ehitusinseneridele ja ehitusettevõtjatele mõeldud koolitus katusaedadest, käidavatest ning liiklusega koormatud katustest. Lisaks sellele ka töötuba küttelahendustest ning Eesti IKT klastri ja puitmajaklastri koostööseminar.

Neljapäeval, 5. aprillil korraldab Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liit messi raames fassaadipäeva ning valitakse ka Aasta Katus 2018. Peale selle saab külastada puitkonstruktsioonide seminari ning roomati ja lubikrohvi töötuba ning toimub ka seminar innovatiivsetest heliisolatsiooni materjalidest.

Reedel, 6. aprillil toimuvad seminarid hoonete energiasäästlikkuse ning tööstuslikult viimistletud puitmaterjalide tuleohutuse, kvaliteedi, uudsuse ja lihtsuse teemadel ning loodusvärvide töötuba.

Seotud lood:

Laupäeval, 7. aprillil räägitakse päikesepaneelidest eramutele ja toimuvad lastele mõeldud töötoad.

Seminaride, töötubade ja koolituste täpse ajakavaga saab tutvuda siin.

LOE LISAKS:

Mida peaksid teadma väikeehitise ehitamisel? Mis on lubatud, mis mitte?

1. jaanuarist 2018 muutub vingugaasiandur eluruumides kohustuslikuks