KUULA SAADET | “Ehitame Maja”: Kas ehituspoest saab maja osta?


Ehitus.
Ehitus.Foto: Priit Simson

Tänases saates “Ehitame Maja” läheme poodi, täpsemalt ehituspoodi. Eesti turg on täis ehituspoode, kust võib leida kõik ehituseks vajaliku. Tootevalik ja sealsete töötajate kompetentsus anda õiget ehitusnõu muudavad aga kõik poed omanäoliseks.

Igaüks meist on ostnud tööriistapoest akutrelli või ehitusmarketist naelu, kruve või kahhelkive. Tänases saates saame Eesti vanima ehituspoe Ehituse ABC võtmekliendihaldurilt Reigo Oraselt küsida, kas nende poest saab osta maja – materjali ja juppidena.

Vastus võib üllatada nii üht- kui ka teistpidi: vastuseid on kaks – saab ja ei saa ka! Enamik maja ehituseks vajalikke juppe saab ehituspoest kohapealt osta või tellida, kuid leidub majale vajalikke süsteeme, mida ehituspood pakub koostöös partneritega.

Uus teenus, mida Ehituse ABC arendab, on täisteenus, mis tähendab, et ehituspood korraldab kliendi eesti ära nii ehitaja leidmise, ehitusmaterjali hankimise kui ka ehitusjärelevalve. Sisuliselt hakkab väga suure kogemusega ehituspood pakkuma klientidele usaldusväärset vahendusteenust. Täpsemalt aga kuulake uutest ideedest juba saatest!

Kõikide küsimuste, ettepanekute ja kommentaaridega palun pöörduda meie poole kirjalikult: ehitamemaja@ekspressmeedia.ee

Kuula ehitussaate “Ehitame Maja” teist osa siit: