Kust leida kiiresti oskustega töömehi?


Kust leida kiiresti oskustega töömehi?
Renditoojoud.ee

Ehitusvaldkonnas valitseb kvalifitseeritud tööjõu puudus, mis pärsib ettevõtete tööd, seab küsimärgi alla objektide valmimise ning nii ähvardab ehitusfirmasid sageli tähtaja ületamise eest trahv. Head lahendust neile probleemidele pakub Renditööjõud.ee.

„Oleme loonud võimaluse kaasata ehitusobjektidele professionaalsetest ehitajatest koosnevat renditööjõudu, kui juhtub, et senine objektil töötanud töömees jääb ajahätta, ei saa hakkama või projekt muutub viimasel hetkel. Vastavalt vajadusele saab meilt tellida kas spetsialisti, töödejuhataja või ehitustiimi,” räägib Renditööjõud.ee kaubamärki haldava Meisterviimistlus OÜ juhataja Aivar Varov.

Renditööjõud.ee kollektiiv on kogunenud pika aja jooksul, mille tõttu võib olla kindel nende professionaalsuses ja oskustes ning ettevõte garanteerib, et töötajad teevad oma tööd alati kvaliteetselt ja kiiremini kui tavaliselt tüki- või ruutmeetritööna tehakse.

Üldjuhul töötavad renditöötajad tunnitasu alusel ning töö jõudlus ja kvaliteet tagatakse iga tööpäeva lõpus tööde akteerimisega, mis annab tellijale täpse ülevaate tehtud tööst ning selle kvaliteedist.

Koostööpartnerite jaoks on väga oluline, et Renditööjõud.ee vastutab oma töötajate eest. „Võtame endale vastutuse töötajate kvalifikatsiooni ja oskuste eest, tagame ka näiteks materjali säilimise ja muu meie töötajatega seotud tegevuse objektil. Meil on olemas töödejuhataja, kes garanteerib, et kõik meie töötajad täidavad tööohutuseeskirju,” ütleb rendiettevõtte juhataja.

„Lisaks on tellija jaoks väga mugav, et meie töödejuhataja võib soetada kõik vajalikud materjalid: tellijale esitatakse pärast tšekid ja arve nii materjalidele kui ka tööle. Tasumine toimub teostatud tööde akti alusel iga 14 päeva järel.”

Katsepäev loob kliendile võimaluse kvaliteedis veenduda

Renditööjõud.ee tellimuse esimene päev on katsepäev, mis annab tellijale kindluse, et töötajad on õige kvalifikatsiooniga ning töötavad kiiresti ja oskuslikult. Katsepäev tähendab seda, et tellija jaoks rakendub sel päeval soodustasu ning tal on õigus leping kohe lõpetada, kui töötaja ei vasta ootustele.

„Meil on iga töö jaoks õige inimene! Näiteks on meie töötajad aidanud kaasa Eesti kunstiakadeemia, Haveni maja, Nautica keskuse, uue Lubja 4 asuva kohtumaja ja paljude teiste suurte objektide, kuid ka väiksemate, eraisikute korteritööde valmimisel,” kõneleb Varov.

Kvaliteetsed tööriistad kiirendavad töö valmimist

„Meie eeliseks on, et töötajad tulevad objektile oma tööriistade ja seadmetega. Me ei ole kunagi tööriistade investeeringu pealt kokku hoidnud. Iga ehitusega kokkupuutunud inimene teab, et korraliku töö aluseks on professionaalsed tööriistad, mille tõttu julgen väita, et meie oskustöötajate töötulemus on tihti kiirem, soodsam ja kvaliteetsem kui ettevõtte igapäevatöötajatel,” selgitab Varov.

Renditööjõu saab palgata vaid ühepäevase etteteatamisega

Renditööjõud.ee hoolitseb oma töötajate dokumentide, transpordi ja majutuse korraldamise eest, et nad end tööl hästi tunneksid ja maksimaalselt panustaksid. Vajaliku kvalifikatsiooniga ehitusvaldkonna spetsialisti, töömehe või ehitusmeeskonna saab ettevõte saata objektile vaid 1–2 tööpäevase etteteatamistähtajaga. Ettevõte vahendab puuseppi, kipsi- ja karkassitööde spetsialiste, maalreid, plaatijaid, keevitajaid ning töödejuhatajaid, samuti pakutakse liinitöölisi ja puhastusteenindajaid.

Renditööjõud.ee pakub ettevõtetele ja eraisikutele palju erinevaid spetsialiste
 • Krohvijad
 • Hüdroisolatsiooni paigaldajad
 • Plaatijad
 • Maalrid
 • Puusepad
 • Betoneerijad
 • Fassaaditöölised
 • Keevitajad
 • Plekksepad
 • Kipskarkassi- ja seinaehitajad
 • Lammutajad
 • Santehnikud
 • Tehase- ja liinitöölised

Loe täpsemalt: renditoojoud.ee