FOTOGALERII | Ehitusmess "Eesti Ehitab 2018" läks hooga käima


Ehitusmess, Eesti Ehitab 2018
Ehitusmess "Eesti Ehitab 2018"Foto: Ilmar Saabas

Täna avati Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses Eesti suurim ehitusmess "Eesti Ehitab 2018", kus lisaks kodumaistele ehitusala ettevõtetele on esindatud ka rekordarv ehitusettevõtjaid välismaalt.

Messi avakõnes tõdes messi “Eesti Ehitab 2018” projektijuht Epp Sultsmann, et aasta-aastalt on muutunud ehitusmess aina rahvusvahelisemaks ja huvi messi vastu üha suuremaks, mis omakorda lubab järeldada, et nii osalejad kui ka külastajad näevad messi efektiivse ärikeskkonnana. Ettevõtlus ja infotehnoloogiaminister Urve Palo väljendas heameelt ehitussektori heade majandusnäitajate üle, lisades, et kui ehitusel läheb hästi, läheb ka tervel majandusel hästi.

Ehitusmessil osaleb seekord ligi 250 ehitamisega ja ehitusmaterjalidega seotud ettevõtet, kes tutvustavad messil uusi tooteid ja innovaatilisi lahendusi, ehituskonstruktsioone ja -materjale, -masinaid, -seadmeid ja -tööriistu. Lisaks keskendutakse messil ka kinnisvaraarenduse, -hoolduse ja -halduse teemadele ning uusima oskusteabe ja kogemustepagasi levitamisele. Messi raames toimuvad ka mitmed erialaliitude.ühingute ja ettevõtete koolitused, seminarid ning töötoad, nende kohta saab lähemat infot messi programmist.

Vaata pildigaleriid ehitusmessi avamisest ja esimesest päevast

Seotud lood:

Ehitusmess on avatud:

4. aprill kl 11—18
5. aprill kl 10—18
6. aprill kl 10—18
7. aprill kl 10—17

LOE LISAKS:

Täna algab rahvusvaheline ehitusmess “Eesti Ehitab 2018”

Digitaalehituse klastri juhatuse liige Indrek Moorats: Eesti ehitussektor vajab revolutsiooni