FOTOD | Fotokonkursi võitjad tähistasid Tallinna päeva linna vingeimal katuseterrassil


FOTOD | Fotokonkursi võitjad tähistasid Tallinna päeva linna vingeimal katuseterrassil
Foto: Martin Dremljuga

15. mail tähistatati Tallinna päeva, mille puhul korraldasid sisustusportaalid moodnekodu.ee ja dekor.ee ning kinnisvaraarendaja Estmak Capital fotokonkursi, mille võitjaid said auhinnaks fotosessiooni Promenaadi maja katuseterrassil, kust avaneb unikaalne vaade Tallinna vanalinnale, sadamale ja merele.

Konkurss osutus väga menukaks ning osalejate poolt laekus üle 140 imeilusa pildi, mis jäädvustasid meie armsa Tallinna erinevaid vaateid. Võidupiltide õnnelikke autoreid võeti eile vastu linna uhkeima uusarenduse, Promenaadi maja katuseterrassil, tervitati Carpe Vinum veinibutiigi poolt valitud vahuveinidega ning kostitati linna parimate maiustega kohvikult Pavlova. Terrassi aitas kevadiseks ja pidulikuks kujundada Kodusalong Intera. Koosviibimise hetked maaliliste vaadetega Tallinna linnale jäädvustas pildile fotograaf Martin Dremljuga.

Tallinna linnasüda liigub tagasi mere äärde, kus on selle ajalooline ja õigustatud koht. Siia luuakse Baltimaade modernseimad elu- ja äripinnad ning just siia koonduvad linna parimad mõtted ja tegusaimad inimesed. Promenaadi maja on Tallinna üks hinnatumaid elukohti, arhitektuuriliselt omanäoline, moodne, pilkupüüdev ja keskkonnasõbralik uus linnakeskkond. Tutvu lähemalt promenaadimajad.ee.