Eestlaste loodud kämpingumajad valiti Inglismaa paremate hulka


Eestlaste loodud kämpingumajad valiti Inglismaa paremate hulka
Foto: Kalle Veesaar

Reisiportaal Host Unusual valis välja kümme kõige paremat aastaringseks kasutamiseks mõeldud Suurbritannia kämpingut, mille hulgas oli ka Eestis toodetud Iglucrafti väikemajadega Lydcott Glamping.

Iglucrafti juhatuse liige Priit Kallas kinnitas, et iglukujulised kämpingud on Ühendkuningriigi puhkajate seas väga hästi vastu võetud. „Juba mitmeid aastaid valitseb Inglismaal trend, et ka puhkus looduse keskel asuvas kämpingus võib olla luksuslik. Glamping (glamuur + kämping) on Suurbritannias väga levinud ja kämpingupidajad on aru saanud, et erilise öömaja eest ollakse valmis rohkem maksma,” selgitas Kallas.

Edela-Inglismaal Cornwallis asuv Lydcott Glamping toodi välja luksuslike väikemajade ja imelise merevaate tõttu. Öö seal asuvas iglumajas maksab 85-130 naelsterlingit kahele inimesele. Väikemajad mahutavad 2-4 inimest.

Foto: Kalle Veesaar

Iglucrafti edule Inglismaal on kaasa aidanud ka see, et Suurbritannia superstaarid David Beckham ja Gordon Ramsay soetasid endale hiljuti Eestis toodetud iglukujulised saunad.

Portaal Host Unusual külastab ja tutvustab erilisi puhkusepaikasid Suurbritannias ja üle kogu maailma. Vaata portaali valikut Inglismaa kõige parematest kämpingutest SIIT.

Seotud lood:

Eestlaste Iglucraft, mis alustas oma ettevõtet disainisaunade tootmisest, toodab praegu Viljandimaal Leie külas nii maailmas tunnustatud iglusaunu kui ka väikemahu. Aastas müüakse ligikaudu 100 väikemaja ja 75 sauna ning lähiaastatel on plaanis väikemajade tootmist mitmekordistada. Vaata pilte Iglucrafti hubastest väikemajadest klikkides galeriil: