Aasta Puitehitise 10 aastat

Galeriid
Aasta Puitehitis 2007. Villa Tõra
Aasta Puitehitis 2007. Villa TõraFoto: Liina Soosaar. Aasta Puitehtiis 2007. Villa Tõra

Eesti arhitektide loodud silmapaistvaid puitehitisi esile tõstes soovib Aasta Puitehitise võistluse korraldaja Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit näidata puitmaterjalide kasutamise võimalusi ehituskunstis. Millised on parimad puitehitised viimasel 10 aastal?

Riigimetsa Majandamise Keskuses (Toompuiestee 24, Tallinn) saab alates 10. veebruarist vaadata Aasta Puitehitise võistluse võidutööde näitust, mis tutvustab viimase kümne aasta puitarhitektuuri paremikku.

Fotonäitus installatsioonil „Puu süü“, mis on loodud spetsiaalselt puitarhitektuuri konkursi võidutööde eksponeerimiseks, tunnistati parimaks eelmise aasta juunis toimunud puitarhitektuuri seitsme päeva võistlusel. Installatsiooni autor on EKA arhitektuuritudeng Annika Valkna, fotode autor Liina Soosaar.

Eesti arhitektide loodud silmapaistvaid puitehitisi esile tõstes soovib konkursi korraldaja Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit näidata puitmaterjalide kasutamise võimalusi ehituskunstis.

Näitust korraldab Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit oma puidukasutust edendava programmi Puuinfo raames. Näitust saab külastada tööpäeviti kell 9-18 ja see jääb avatuks kuni märtsi lõpuni. Näitus on külastajatele tasuta.

2003 Aarna laut

Seotud lood:

2004 Räägu tee elamukompleks

2005 Lasteaed Naba

2006 Veriora noortekeskus

2007 Villa Tõra

2008 Loobu eramu

2009 Easy Home eramu

2010 Muhu suvemaja

2011 Pedase suveköök

2012 Kukemõisa eramu

Vaata kõiki siin: