MIRAMII BLOGI: Kuidas puupakust omanäoline iste sai

21. lugu
MIRAMII BLOGI: Kuidas puupakust omanäoline iste sai
MIRAMII BLOGI: Kuidas puupakust omanäoline iste saiFoto: Miramii

Mulle meeldivad lihtsad kuid geniaalsed lahendused. Ja mulle meeldib see kui vean endaga kaasa midagi ilma teadmata mis sellest tulema peaks. Nii on tee mu koju leidnud üks saunatool (sellest sai Rene öölaud), Singeri jalad (laud esikus), euroalus (laud rõdul) ja nii mõnigi muu asi.

Seekord jäi vanemate maja ees silma suur hunnik puupakke! Olen Pinterestis näinud nii mõndagi lahedat, mida nendest valmistada saab, alustades lambist ja lõpetades lillealustega! Teadsin, et pean ühe koju viima.

Kodus uskusin, et sellest saab midagi mu voodi kõrvale, trepikese viiksin mujale ja pakule oleks hea pooleliolevaid raamatuid ja laadivat mobiiltelefoni asetada. Pakk aga ei sobinud sinna kuidagi. Oli kuidagi väga kontekstist väljas.

Siis tekkis mõte värvida pealmise osa roosaks ja pool pakku valgeks! … Aga valge värv sai otsa. Ja roosa?! Mul pole kodus mitte kuskil tükikestki roosat! Miks ma roosa peale tulin, seda ei oska öelda.

Õnneks leidus musta värvi. Nii sai puupakk pealaele tumedad juuksed ja paku ümber kerisin kätte juhtunud trikotaažpaela. Tassisin esikusse ja nüüd on olemas seal koht, kus istuda, kui endale jalatseid jalga sikutad!

Seotud lood:

Paku tee oli pikk ja konarlik, aga siin ta on! Ja kuna meie koeral Sidil on esikus oma vahva pesa, siis on temalgi nüüd uus ese kaeda.