MIRAMII BLOGI: Köök enne ja pärast remonti

24. lugu
MIRAMII BLOGI: Köök enne ja pärast remonti
Miramii

Köök on kodu süda! Olgu ta siis suur või väike, aga see on koht, kuhu armastab koguneda pererahvas ja kus ka külalistel on mõnus istuda kõige hilisemate õhtutundideni! Köögis sünnivad imepärased road ja paiskuvad õhku värskelt küpsetatud saiakeste aroomid ning tekivad imelised vestlused! Nii on see ka meie kodus.

Köögist sai meie üks viimaseid projekte ja ausalt öeldes pole veel lõppu leidnudki. Korterit kätte saades oli domineeriv sinine toon, nüüd aga muidugi valge. Köögikappidega läksime lihtsmat teed ja nende vahetamise asemel said uksed katteks kriitvärvi. Kriitvärv on aga iga väikese põnni lemmik ja igal külaskäigul ilmneb kapiustele mõni uus teade või tegelane!

Köök enne


Pisikesse kööki teadupärast palju ei mahu. Nii on meie köögis vaid lisaks kappidele üks laud koos kolme tooliga! Et aga visuaalselt ruumi mitte röövida, valisime väga kõrge laua koos sobivate kõrgete toolidega.

Ka tõmbekapitoru oli eelmisse kööki unustatud paigutada. Rene valmistas selle ise lihtsatest vahenditest, kuid siiski toimivalt!

Seotud lood:

Meie köök pole veel valmis, kuid sellest hoolimata on see koht, kus mõnus peale tööd uudiseid vahetada ja koos süüa valmistada!

  • Kõiki Miramii lugusid saad lugeda SIIT.
  • Kui sinugi köök on läbinud totaalse muutumise, siis saada meile sellest pilt või pildid märgusõnaga "köök" aadressil moodnekodu@delfi.ee