Fotovõistluse nutika kodulahenduse kategooria võitja on selgunud!


moodnekodu aasta auhinnad 2017
Foto: moodnekodu aasta auhinnad 2017

moodnekodu aasta auhinnad 2017 nutika kodulahenduse kategooria vaheauhinna fotovõistlus on lõppenud ja võitja selgunud. Vaheauhinna konkusile laekus küll vaid neli osalejat, kuid ideid saab endagi kodu nutikamaks kujundamiseks küllaga. Vaheauhinna, 250-eurose Light24.ee kinkekaardi võitis lae alla ehitatud magamisruumi omanik Keity — palju õnne!

Keity kirjutas meile nii: Nutikas lahendus võib olla lihtne ja praktiline. Siin on väikse toa läbimõeldud lahendus — magamiskoht on tehtud lae alla, jättes alla palju ruumi liikumiseks ja samuti mahub siia ära kapp. Tuba oli väike, aga nüüd on ruumi küllaga, kasutades ära kõikvõimalikud nurgatagused.

Augustis on luubi all elutuba — vaheauhinna, 150-eurose kinkekaardi on välja pannud Elke Mööbel ja võitja selgub juuli lõpus rahvahääletusel. Elke Mööbel on välja pannud ka elutoa kategooria peaauhinna — 350 € kinkekaardi ja võitja selgub novembrikuu alguses. Kategooria üldvõitja selgub samuti rahvahääletusel ja kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Pilte võib saata fotovõistlusele kuni oktoobri lõpuni kõikides kategooriates, sest sügisel selguvad kategooriate peaauhinna võitjad. Auhinnafond on 6000 eurot. Peaauhinna, 2000-eurose aiamaja on välja pannud Nordikwood. Loe ja osale või kui sõbral on kena kodu, siis soovita talle! Vaata lähemalt moodnekodu aasta auhinnad 2017.