FOTOVÕISTLUS │ Stiilne, helesinine ja detailideni läbi mõeldud


moodnekodu aasta auhinnad 2017
Stiilne, helesinine ja detailideni läbi mõeldudFoto: moodnekodu aasta auhinnad 2017

Sellest kaunist magamistoast õhkub julgust — kasutada tavapäraste värvitoonide asemel helesinist, mida mahendavad hallikasbeežikad sisustusaksessuaarid. Samuti hakkab silma lahendus — iga pisemgi detail on hoolikalt läbi mõeldud. Tuppa sisenejat ootab kaunis tervik ja rahu!


Kui sul on kena kodu, siis osale meie fotovõistlusel. Septembrikuus on fookus magamistoal. Kui sul on õdus ja stiilne magamistuba, siis osale fotovõistluse ”moodnekodu aasta auhinnad 2017“ vaheauhinna võistlusel magamistoa kategoorias. Võitja selgub rahvahääletusel septembri lõpus ja vaheauhinna, 200-eurose kinkekaardi on välja pannud Delux.

Delux on välja pannud ka magamistoa kategooria peaauhinna — 500-eurose kinkekaardi ja võitja selgub novembrikuu alguses.

Magamistoa kategoorias on auhinna on välja pannud ka Napsie. Madratsitootja Napsie lemmikule on auhinnaks 499-eurone ülimalt mugav madrats.

Kategooria üldvõitja selgub rahvahääletusel. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda kuues kategoorias ja selgub ka rahva lemmik. Saada pildid oma vannitoast, elutoast, magamistoast, köögist, eramust/korterist/suvekodust või nutikast kodulahendusest. Auhinnafond on kokku 6000 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000 € aiamaja on välja pannud Nordikwood (võitja selgitab žürii). Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

Fotovõistlusele saadetud magamistoad