FOTOVÕISTLUS: Skandinaavialikult hele ja avar köök


moodnekodu aasta auhinnad 2017
moodnekodu aasta auhinnad 2017Foto: moodnekodu aasta auhinnad 2017

Köögi kujunduses on kasutatud valge värvi ja täispuittamme imelist sobivust. Köögitehnika ja -masinad on valitud köögi disaini järgi. Väljaulatuvat tööpinda on nutikalt ära kasutatud veetmaks seal mõnusaid hommikusööke või pakkudes seltsi köögis kokkajale. Suur aken annab köögile palju valgust ja soojust juurde.

Kui sinulgi on kena köök, siis osale fotovõistluse „moodnekodu aasta auhinnad 2017“ vaheauhinna võistlusel kategoorias KÖÖK. Võitja selgub rahvahääletusel maikuu lõpus ja vaheauhinna, 500-eurose kinkekaardi, on välja pannud Arens Mööbel. Võistlus kestab novembrini, iga kuu on eri kategooria vaheauhindadega.

Arens Mööbel on välja pannud ka köögi kategooria peaauhinna — 1000 € kinkekaardi ja võitja selgub novembrikuu alguses. Kategooria üldvõitja selgub samuti rahvahääletusel.

Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab saleda kuues kategoorias ja selgub ka rahva lemmik. Saada pildid oma vannitoast, elutoast, magamistoast, köögist või nutikast kodulahendusest. Auhinnafond on kokku 6000 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000 € aiamaja on välja pannud Nordikwood (võitja selgitab žürii).

Seotud lood:

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

Fotovõistlusele saadetud köögid: