FOTOVÕISTLUS │ Skandinaavia stiilis köök võlub lihtsusega


moodnekodu aasta auhinnad 2017
moodnekodu aasta auhinnad 2017Foto: moodnekodu aasta auhinnad 2017

Väike köök, kus on kõik hästi läbi mõeldud ja saavutatud on suurepärane tulemus. Ise tehtud metallist ja puidust riiul on äärmiselt lihtne, kuid praktiline. Metallist ja puidust on ise tehtud ka söögilaud. Ruumi lihtsust ilmestavad toredad aksessuaarid.

Kui sinulgi on kena kodu, siis osale fotovõistlusel „moodnekodu aasta auhinnad 2017“.

Juunikuus käib eraldi vaheauhinna võistlus kategoorias VANNITUBA, aga pilte võib saata kõigis kategooriates kuni oktoobri lõpuni. Vannitoa vaheauhinna võitja selgub rahvahääletusel juunikuu lõpus ja vaheauhinna, 250-eurose kinkekaardi on välja pannud Balteco. Võistlus kestab novembrini, iga kuu on eri kategooria vaheauhindadega.

Balteco on välja pannud ka vannitoa kategooria peaauhinna — 500 € kinkekaardi ja võitja selgub novembrikuu alguses. Kategooria üldvõitja selgub samuti rahvahääletusel ja kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda kuues kategoorias ja selgub ka rahva lemmik. Saada pildid oma vannitoast, elutoast, magamistoast, köögist, eramust/korterist või nutikast kodulahendusest. Auhinnafond on kokku 6000 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000 € aiamaja on välja pannud Nordikwood (võitja selgitab žürii).

Seotud lood:

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

Vaata galeriist võistlusele saadetud vannitubasid.