FOTOVÕISTLUS │ Pilvede all


moodnekodu aasta auhinnad 2017
moodnekodu aasta auhinnad 2017Foto: moodnekodu aasta auhinnad 2017

Magamistoa omanik kirjutab: "Kuna minu eesnimi on Pilve, siis oli minu soov saada oma magamistoa lakke pilved ja tähistaevas. Pilved saidm aga tähistaevaga saatis ehitaja mu kuu peale. Sein oli ühe koha pealt kahjustatud ja siis saigi otsustatud, et sinna talletame oma käe- ja jalajälje, kuhu on võimalik peale panna küünal.

Ja Cupidol on nool alles ootel tulistamiseks… teisel oli lendu läinud ja ukse kohale…”.


Kui sul on kena kodu, siis osale meie fotovõistlusel. Septembrikuus on fookus magamistoal. Kui sul on õdus ja stiilne magamistuba, siis osale fotovõistluse ”moodnekodu aasta auhinnad 2017“ vaheauhinna võistlusel magamistoa kategoorias. Võitja selgub rahvahääletusel septembri lõpus ja vaheauhinna, 199-eurose Ergo padja-tekikomplekti on välja pannud Delux.

Delux on välja pannud ka magamistoa kategooria peaauhinna — Bentley teki-padjakomplekti väärtusega 568 eurot ja võitja selgub novembrikuu alguses.

Magamistoa kategoorias on auhinna on välja pannud ka Napsie. Madratsitootja Napsie lemmikule on auhinnaks 499-eurone ülimalt mugav madrats.

Seotud lood:

Kategooria üldvõitja selgub rahvahääletusel. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda kuues kategoorias ja selgub ka rahva lemmik. Saada pildid oma vannitoast, elutoast, magamistoast, köögist, eramust/korterist/suvekodust või nutikast kodulahendusest. Auhinnafond on kokku 6000 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000 € aiamaja on välja pannud Nordikwood (võitja selgitab žürii). Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

Fotovõistlusele saadetud magamistoad