FOTOVÕISTLUS │ Lihtne ja õdus vannituba


FOTOVÕISTLUS │ Lihtne ja õdus vannituba
Foto: moodnekodu aasta auhinnad 2017

Tartus asuv vannituba mõjub oma armsas lihtsuses igati hubaselt ja koduselt ning on vaieldamatuks lemmiktoaks ka pere neljajalgsetele. Soojust lisab vana ja väärikas kummut, mis on muudetud valamukapiks.

Kui sinulgi on kena kodu, siis osale fotovõistlusel "moodnekodu aasta auhinnad". Juunikuus käib eraldi vaheauhinna võistlus kategoorias VANNITUBA, aga pilte võib saata kõigis kategooriates kuni oktoobri lõpuni. Vannitoa vaheauhinna võitja selgub peale 26.-29. juunil toimuvat rahvahääletust. Vannitoa kategooria vaheauhinna, 250-eurose kinkekaardi on välja pannud Balteco. Võistlus kestab novembrini, iga kuu on eri kategooria vaheauhindadega.

Balteco on välja pannud ka vannitoa kategooria peaauhinna — 500 € kinkekaardi ja võitja selgub novembrikuu alguses. Kategooria üldvõitja selgub samuti rahvahääletusel ja kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda kuues kategoorias ja selgub ka rahva lemmik. Saada pildid oma vannitoast, elutoast, magamistoast, köögist, eramust/korterist või nutikast kodulahendusest. Auhinnafond on kokku 6000 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000 € aiamaja on välja pannud Nordikwood (võitja selgitab žürii).

Seotud lood:

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

Vaata galeriist võistlusele saadetud vannitubasid.