FOTOVÕISTLUS │ Kontrastid magamistoas — must ja valge


moodnekodu aasta auhinnad 2017
Kontrastid magamistoas - must ja valgeFoto: moodnekodu aasta auhinnad 2017

Lükanduksed on varustatud peeglitega — selline lahendus muudab toa visuaalselt suuremaks. Valge ja must toimivad stiilse kooslusena. Pilkupüüdva struktuuriga on mustaks võõbatud sein.


Kui sul on kena kodu, siis osale meie fotovõistlusel. Septembrikuus on fookus magamistoal, Delux on magamistoa kategoorias välja pannud 199-eurose Ergo padja-tekikomplekti.

Delux on välja pannud ka magamistoa kategooria peaauhinna — Bentley teki-padjakomplekti väärtusega 568 eurot ja võitja selgub novembrikuu alguses.

Magamistoa üldkategoorias on auhinna on välja pannud ka Napsie. Madratsitootja Napsie lemmikule on auhinnaks 499-eurone ülimalt mugav madrats.

Kategooria üldvõitja selgub rahvahääletusel. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda kuues kategoorias ja selgub ka rahva lemmik. Saada pildid oma vannitoast, elutoast, magamistoast, köögist, eramust/korterist/suvekodust või nutikast kodulahendusest. Auhinnafond on kokku 6000 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000 € aiamaja on välja pannud Nordikwood (võitja selgitab žürii). Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

Fotovõistlusele saadetud magamistoad