FOTOVÕISTLUS │ Kaunis ja omanäoline vannituba


FOTOVÕISTLUS │ Kaunis ja omanäoline vannituba
Kollaaž

Suur kapp mahutab kõik vajaliku kodukeemia ja puhastustarbed. Sisseehitatud kapp tekitas hea koha pesumasina jaoks. Draakonipuu ja aknast sisse tulev valgus tekitavad vannis olles eriti mõnus meeleolu. Tualett on duširuumist eraldatud kergseinaga. Iluprotseduure mahub laia peegli ette tegema mitu inimest. Ainukesed plaaditud seinad on dušinurgas.

Kui sinulgi on kena kodu, siis osale fotovõistluse „moodnekodu aasta auhinnad 2017“.

Maikuus käib eraldi vaheauhinna võistlus kategoorias KÖÖK, aga pilte võib saata kõigis kategooriates kuni oktoobri lõpuni. Köögi vaheauhinna võitja selgub rahvahääletusel maikuu lõpus ja vaheauhinna, 500-eurose kinkekaardi, on välja pannud Arens Mööbel. Võistlus kestab novembrini, iga kuu on eri kategooria vaheauhindadega.

Arens Mööbel on välja pannud ka köögi kategooria peaauhinna — 1000 € kinkekaardi ja võitja selgub novembrikuu alguses. Kategooria üldvõitja selgub samuti rahvahääletusel.

Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda kuues kategoorias ja selgub ka rahva lemmik. Saada pildid oma vannitoast, elutoast, magamistoast, köögist või nutikast kodulahendusest. Auhinnafond on kokku 6000 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000 € aiamaja on välja pannud Nordikwood (võitja selgitab žürii).

Seotud lood:

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

Vaata galeriist võistlusele saadetud vannitubasid.