FOTOVÕISTLUS │ Katuse all peituv kodu


moodnekodu aasta auhinnad 2017
moodnekodu aasta auhinnad 2017moodnekodu aasta auhinnad 2017

“moodnekodu aasta auhinnad 2017” võistlusele saabusid pildid katuse alla rajatud elamisest. Katusealune elamispind on alati põnev, sest sinna tuleb leida toimivad lahendused — on ju katusekodu siiski keerukam paik, mida kujundada. Toonideks on valitud naturaalsed pruunid ja hallid.


Kui sul on kena kodu, siis osale meie fotovõistlusel. Septembrikuus on fookus magamistoal. Kui sul on õdus ja stiilne magamistuba, siis osale fotovõistluse ”moodnekodu aasta auhinnad 2017“ vaheauhinna võistlusel magamistoa kategoorias. Võitja selgub rahvahääletusel septembri lõpus ja vaheauhinna, 199-eurose Ergo padja-tekikomplekti on välja pannud Delux.

Delux on välja pannud ka magamistoa kategooria peaauhinna — Bentley teki-padjakomplekti väärtusega 568 eurot ja võitja selgub novembrikuu alguses.

Magamistoa kategoorias on auhinna on välja pannud ka Napsie. Madratsitootja Napsie lemmikule on auhinnaks 499-eurone ülimalt mugav madrats.

Seotud lood:

Kategooria üldvõitja selgub rahvahääletusel. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis. Võistlusel saab osaleda kuues kategoorias ja selgub ka rahva lemmik. Saada pildid oma vannitoast, elutoast, magamistoast, köögist, eramust/korterist/suvekodust või nutikast kodulahendusest. Auhinnafond on kokku 6000 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000 € aiamaja on välja pannud Nordikwood (võitja selgitab žürii). Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

Fotovõistlusele saadetud magamistoad