FOTOVÕISTLUS │ Iseloomutu ruumi rehabilitatsioon


moodnekodu aasta auhinnad 2017
Foto: moodnekodu aasta auhinnad 2017

Elutuba on ühes Tartu puumajas asuvas kodus. Enamik ajaloolisi detaile oli varasemate remontide käigus hävinenud, kuid puitlagede ja telliskiviseinte puhastamisega sai sellest muist ruumi tagasi toodud. Ruumi kujundamisel olid rahalised vahendid piiratud ja seetõttu tuli väga osavalt kuluartikleid valida.

Just seetõttu on mööbel klapitud kokku vanadest olemasolevatest kui ka enda tehtud mööbliesemetest. Ruumi paigutamisel oli väga oluline, et istumisala oleks ennekõike avatud vestlusele, mitte telekavaatamisele. Viimase vajalikkuse osas oli ka pikk arutelu. Lõpuks ta ikkagi tuli - diskreetselt kõrvalevolditavana. Kuigi tundub, et pidevate uuendustega edasi liikudes pole korter kunagi päris valmis, on seniste tulemustega nii pererahvas kui külalised vägagi rahul.

Kui sul on kena kodu, siis osale meie fotovõistlusel. Septembrikuus on fookus magamistoal. Kui sul on õdus ja stiilne magamistuba, siis osale fotovõistluse ”moodnekodu aasta auhinnad 2017“ vaheauhinna võistlusel magamistoa kategoorias. Võitja selgub rahvahääletusel septembri lõpus ja vaheauhinna, 199-eurose Ergo padja-tekikomplekti on välja pannud Delux.

Delux on välja pannud ka magamistoa kategooria peaauhinna — Bentley teki-padjakomplekti väärtusega 568 eurot ja võitja selgub novembrikuu alguses.

Magamistoa kategoorias on auhinna on välja pannud ka Napsie. Madratsitootja Napsie lemmikule on auhinnaks 499-eurone ülimalt mugav madrats.

Kategooria üldvõitja selgub rahvahääletusel. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda kuues kategoorias ja selgub ka rahva lemmik. Saada pildid oma vannitoast, elutoast, magamistoast, köögist, eramust/korterist/suvekodust või nutikast kodulahendusest. Auhinnafond on kokku 6000 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000 € aiamaja on välja pannud Nordikwood (võitja selgitab žürii). Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.