FOTOVÕISTLUS │ Avar ja valgust täis. Trummidega


moodnekodu aasta auhinnad 2017
Foto: moodnekodu aasta auhinnad 2017

Miks mitte veeta oma päevi mõnusas, valgusküllases ja avaras elutoas, mis on kokku pandud nii söögitoa kui ka köögiga. Ruumiline tapeet annab toale huvitava nüansi ja trummid teevad lihtsalt elu lõbusamaks. Mõnusalt suur diivan teeb teleka vaatamise mugavaks. Külalised mahuvad kahemeetrise laua taha ilusti ära ja samas saavad olla nagu ikka elutoas.


Elutoa vaheauhinna kategooria võitja selgub 31.08 õhtul. Elutoa vaheauhinna kategoorias on auhinna, 150-eurose kinkekaardi välja pannud Elke Mööbel. Elke Mööbel on välja pannud ka elutoa kategooria peaauhinna — 350-eurose kinkekaardi ja võitja selgub novembrikuu alguses. Kategooria üldvõitja selgub samuti rahvahääletusel. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda kuues kategoorias ja selgub ka rahva lemmik. Saada pildid oma vannitoast, elutoast, magamistoast, köögist, eramust/korterist/suvekodust või nutikast kodulahendusest. Auhinnafond on kokku 6000 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000-eurose aiamaja on välja pannud Nordikwood (võitja selgitab žürii).

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

Vaata kõiki fotovõistlusele saadetud elutubasid galeriist