15 ideed — säti terrass sügiseselt kauniks


15 ideed — säti terrass sügiseselt kauniks
Foto: Kollaaž

Kuigi agaramad on juba välimööbli kuuri alla viinud ja terrassilauad lehtedest puhtaks pühkinud, tasub siiski kaunist sügisest viimast võtta — nautida hilist õiteilu ja üha harvemaid, kuid seda väärtuslikumaid päikselisi hetki. Noppisime Pinterestist mõned lahedad ideed, kuidas terrass sügiseselt hubaseks sättida ja seda hooajaliste taimedega kaunistada!

  • Mida pimedamaks väljas läheb, seda olulisemaks saab korralik õuevalgustus — lisaks üldvalgusele mõtle ka meeleolulambikeste ja ägeda disainiga valgustite-laternate peale või säti LED-ribadest ja vahtralehtedest kokku ise põnev installatsioon. Ja muidugi tasub välja otsida ka küünlad.
  • Kaunista terrass sügislilledega või valmista lehtedest, puuokstest või kõrrelistest vahva pärg, mis hoobilt hubase meeleolu loob! Istuta pottidesse igihaljaid põõsaid ja okkalisi — nii jagub rohelust ka külmemasse perioodi.
  • Kuigi kõrvitsad miinuskraade ei armasta, siis päevasel ajal võid julgelt sügisandidega terrassi ehtida. Eriti, kui ootad külalisi ja soovid kodu meeleolukamaks sättida.
Seotud lood:
  • Kui soovid terrassihooaega pikendada ja mõte tuppa kolimisest ei ahvatle, siis tasub hankida terrassile soojuskiirgur või välikamin.