Kohati võib aia kujundamine tunduda raske, sest aia üldpilti omavahel kokku sobitada pole just kõige lihtsam töö. Kuidas antud olukorras luua kõige ilusam ja säravam aed, mis oleks samas eriline ja ka mõnus koht lõõgastumiseks ning patareide laadimiseks?

Aeda kujundades tuleb mõelda, et aed sobiks majaga ning täiendaks seda väärikalt - olgu su maja sisekujundus nii uhke kui tahes, esmamulje loob ikka maja ja aia välimus.

Tihtipeale mõtleme aiast kui lihtsalt maja ümbritsevast alast, kuhu meil hallimatel päevadel asja polegi. Tegelikult ei koosne aed mitte ainult taimedest, puudest ja murust, mistõttu on oluline tuua aeda vajalikke ja samas rõõmu tekitavaid elemente.

Kümblustünn või terrassivann - ideaalne aiakujunduselement

Ühed põnevad aiakujunduse elemendid võiksid olla kümblustünnid, terrassivannid ning terrassile paigutatud tünnisaunad, mis oleks aiakujundamisel üheks fookuspunktiks.

Kui hakatakse aiakujundust planeerima, pannakse esmalt paika fookuspunktid ehk kohad, mille ümber aiaelu keerlema hakkab. Aga mis oleks, kui üheks selliseks fookuspunktiks oleks tünnisaun või terrassivann?

Terrassivanni või tünnisauna fookusesse toomine annaks juurde palju uusi võimalusi aia kujundamisel. Terrassivannist või tünnisaunast võib saada kodune oaas, mille ümber on varjupakkuvad puud ja põõsad ning mille keskele saab rajada jalgrajad ja puhkeala. Samuti annab Lingalaiu vannide ja tünnide kasutamine võimaluse oma aeda ka talvel aktiivselt kasutada.

Kui muidu on Eestimaa talved külmad ja pimedad, siis Lingalaiu köetavad tünnisaunad ja terrassivannid toovad aeda elu iga ilmaga. Piisab ühe elemendi lisamisest, et oma aeda ka talvel täiel rinnal nautida. Olles harjunud traditsioonilise aiaga, võib tunduda, et suure tehisliku veekogu toomine ja mahutamine aeda on keerukas ja nõuab aia täielikku ümbertegemist. Tegelikult pole asi kaugeltki nii hull.

Lingalaid pakub täpselt sellist terviklahendust, mis vastab kliendi vajadustele ja soovidele. Kliendile jääb vabadus valida kõike alates kütteelemendist, vanni sisu värvist, viimistlusest kuni massaažilahendusteni. Teisisõnu on tegemist rätsepalahendusega, mis valmib koostöös kliendiga. Lingalaiu toodete konstruktsioon lubab vajadusel kümblustünne, terrassivanne või tünnisaunu ka transportida, et hiljem soovi korral aeda ümber kujundada või uude koju kolides oma spaa kaasa võtta.

Lingalaiu kümblustünnid ja terrassivannid annavad võimaluse erineda ning olla julge, kasutada ära kõiki aia võimalusi. Aed saab tähelepanu nii sumedatel suveõhtutel kui ka lumistel talvepäevadel, mil toob kokku pere- või sõpruskonnad, et nautida kodust lõõgastust ning tervendavaid protseduure, tähistada tähtpäevi ja tunda üksteisest rõõmu. See annab võimaluse näha, et just kodu ja aed ongi parimad paigad, kus ennast hästi tunda.

Tekkis huvi? Vaata täpsemalt SIIT!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid