LEDVANCE SMART+ WiFi tehnoloogia võimaldab muuta kodu välisvalgustuse isikupäraseks, hoides samal ajal elektrikulu kontrolli all. SMART+ WiFi tehnoloogiat on lihtne kasutada. Te saate igal ajal ja ükskõik kus kontrollida, hämardada ja isikupärastada oma valgusteid, kasutades selleks tasuta LEDVANCE SMART+ WiFi rakendust oma nutitelefonis või Google Home’i ja Amazon Alexa abi, mis annavad võimaluse kontrollida valgustust ka hääljuhtimisega.

Ühte LEDVANCE-i nutitelefoni rakendusse on võimalik integreerida mitu LEDVANCE-i toodet — nutipistikud, mis aitavad teil reaalajas jälgida konkreetse elektriseadme energiatarbimist, talletades seda tarbimiskuluajaloona; nutipirnid, mis muudavad valgust vastavalt teie soovidele, või turvakaamera, mis salvestab kõik ümbruskonnas toimuva ja mille kaudu on võimalik isegi rääkida aias olevate inimestega. Seda kõike vaid WiFi ja ühe nutitelefoni abil, ka siis, kui olete kodust kaugel eemal.

Vaja on vaid kodust WiFi-ühendust ja nutitelefoni

SMART+ WiFi lahenduste abil saate väga lihtsalt kujundada oma aia individuaalset valgustusõhkkonda ja tuua seal esile fantastilisi detaile. SMART+ WiFi tehnoloogia abil valgustuse kasutamine annab teile võimaluse jälgida valgustuse energiakulu – saate valgustust sisse ja välja lülitada millal ja kus iganes. Vahetult enne koju jõudmist on võimalik valgustus sisse lülitada, kodus olles saate muuta selle värve ja muid meeleoluseadeid. Vaja on vaid kodust WiFi-ühendust ja nutitelefoni. Otsustate ise, kuidas soovite oma valgustuse nutikaks muuta. Õige lahenduse leiate LEDVANCE-i paljudest valikutest. Teie olete nüüd valguse disainer!

Vargad ja kutsumata külalised

SMART+ WiFi võimaldab suurendada kodu turvalisust, kasutades välisvalgustuse ja turvakaamera kombot. Kaamera jälgib teie kodu ja vajadusel salvestab koduaias toimuva. Vajadusel saate sisse ja välja lülitada võimsa, kuid samas säästliku prožektori, ja seda kõike läbi mobiiltelefoni. Kui aias on kutsumata külalisi, saate kaamera kõlari ja nutitelefoni LEDVANCE-i rakenduse kaudu paluda neil lahkuda, olles ise kas või tuhandete kilomeetrite kaugusel.

Uus ja põnev valgusajastu!

On aeg astuda uude ajastusse, ajastusse, kus teie kontrollite, milline valgus teile millalgi sobib. Valgustus on midagi palju enamat kui lihtsalt sisse- või väljalülitamine. SMART+ WiFi valgusti saab seadistada selliselt, et see kajastab päevakava, reguleerib siseruumides valgust uinumisel ja ärkamisel, keskendumise ja lõõgastumise ajal ning igapäevatoimetuste tegemisel. Automaatsed valgusjärjestused võimaldavad kasutada taimerit ja määrata täpne aeg, millal valgusti peaks süttima. Pole vahet, millist õhkkonda soovite luua või esile tuua – võimalused on lõputud ning sooja ja külma valge valguse vahele jääb 16 miljonit lummavat värvitooni, mis võivad olla nüüd ka teie kodus või koduaias.

OSTA LEDVANCE SMART + WIFI TOOTEID MEIE JAEMÜÜJATELT!

Täiendava informatsiooni, avaldaja andmed, tingimused ja tühistamisõigused leiate jaemüüjate kodulehelt:

LEDVANCE SMART+ lahenduste kohta leiate infot ka meie veebilehelt.

Jaga
Kommentaarid